Nisan Ayı Burç Yorumları

Aşk ve iş hayatınızda neler değişecek? 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması hangi burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Medyum Kağan sizler için yorumladı. İşte bütün detaylarıyla Nisan ayı burç yorumları.

Balık burcu Nisan yorumu

Sevgili Balıklar, 10 Nisan’da Yeni Ay Koç burcunda olacak. 14 Nisan’da da Merkür, Koç burcuna girecek. Son olarak ise 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bunlar sizi nasıl etkileyecek?

Kova burcu Nisan yorumu

Sevgili Kovalar, Merkür 18 Nisan’da Satürn ve Plüton’la 120 derecelik bir açı yapacak. 19 Nisan’da Koç burcundaki Güneş, 3. eviniz olan bilgi toplama evinizde ilerleyecek. Peki bu Astrolojik döngüler, sizi nasıl etkileyecek?

Oğlak burcu Nisan yorumu

Sevgili Oğlaklar, 10 Nisan’da Güneş ile Jüpiter dik bir açı yapacak ve Merkür’le Mars arasında gergin dik bir açı oluşacak. Son olarak ise 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek.

Yay burcu Nisan yorumu

Sevgili Yaylar, 18 ile 20 Nisan arasında Güneş ve Merkür, Satürn ve Plüton ile 120 derecelik bir açı oluşturacak. Akrep burcuna hükmeden gezegen Plüton, bu açıya dahil olacak. Peki bu gelişmeler sizi nasıl etkileyecek?

Akrep burcu Nisan yorumu

Sevgili Akrepler, Venüs 6 Nisan’da Plüton’la dik açı yapacak ve 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bütün bu gelişmeler sizi ve burcunuzu nasıl etkileyecek?

Terazi burcu Nisan yorumu

Sevgili Teraziler, 2 Nisan’da Merkür, 7. evinizde olacak. Ana gezegeniniz Venüs, 6 Nisan’da Kova burcuna girecek ve Plüton’a 90 derecelik bir açı yapacak ve 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek.

Başak burcu Nisan yorumu

Sevgili Başaklar, Venüs 6 Nisan’da Merkür’ü takip ederek Koç burcuna girecek aynı zamanda da Plüton’la dik bir açı yapacak. Sonrasında ise 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek.

Aslan burcu Nisan yorumu

Sevgili Aslanlar, 2 Nisan’da Merkür, 9. eviniz olan yüksek gerçeklik evinize girecek ve 6 Nisan’da da Venüs, Merkür’ü takip edecek. 12 Nisan’dan itibaren Merkür 8. Güneş eviniz olan Balık burcunda bulunacak.

Yengeç burcu Nisan yorumu

Sevgili Yengeçler, 10 Nisan’da Yeni Ay 10. Güneş eviniz olan Koç burcunda bulunacak. 25 Nisan’da meydana gelecek olan Dolunay ve Ay tutulması 5. Güneş eviniz Akrep burcunda olacak.

İkizler burcu Nisan yorumu

Sevgili İkizler, 10 Nisan’da Yeni Ay Koç burcunda olacak ve 15 Nisan’da Venüs, 12. Güneş eviniz olan Boğa burcuna girecek. Son olarak 25 Nisan’da da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek.

Boğa burcu Nisan yorumu

Sevgili Boğalar 16 Nisan ile 10 Mayıs tarihleri arasında Venüs, Boğa burcunda ve yönetici konumunda olacak. Ayrıca 21 Nisan ile 1 Haziran tarihleri arasında Mars Boğa burcunda zararlı konumda ilerleyecek.

Koç burcu Nisan yorumu

Sevgili Koçlar, 23 Mart itibariyle Venüs, Koç burcunda zararlı çalışıyor, bu durumda 16 Nisan’a kadar devam edecek. Buna ek olarak 13 Mart’ta Koç burcuna giren Mars 21 Nisan’a kadar seyrini sürdürecek.

Bir mezarı bile yok!

4 Nisan 1915’de Çanakkale’de şehit olan büyük dedem Hacı Süleyman’ın bir mezarı bile yok.

Yüzlerce yıllık havas kitapları

Yüzlerce yıllık el yazması havas kitapları görenleri adeta etkisi altına alıyor. İşte müze ve kütüphanelerde sergilenen yüzlerce yıllık el yazması havas kitapları.

El Yazması Havas Kitapları

Yüzlerce yıllık el yazması Havas ve vefk kitapları müzelerde ve kütüphanelerde korunuyor. Osmanlı dönemine ait bu Havas kitaplarının üzerinde bir çok çeşit vefki görmek mümkün.

El yazması büyü kitapları

Yüzlerce yıllık el yazması büyü kitaplarını müzelerde görebilirsiniz. Bizde sizler için bazı el yazması büyü kitaplarını araştırdık ve o kitaplardan bazılarını foto galerimize ekledik. İşte el yazması büyü kitapları.

El yazması büyü kitapları

Yüzlerce yıllık el yazması büyü, vefk, tılsım ve havas kitaplarını bir çok müzede görmek mümkün. İşte o el yazması kitaplardan bir kaç örnek.

3 Bin Yıllık Altın Muska

Kültepe’de Arkeologlar tarafından yürütülen, Arkeolojik kazılarda bir kral mezardan çıkan altın muska görenleri şaşırtıyor. İşte Kültür Bakanlığı’nın web sitesinde yayınlanan o altın muska ve detaylar.

Medyum Kağan ile 3. Boyut’un bütün bölümleri

Medyum Kağan, kendisinin hazırlayıp sunduğu ve TR 1 Tv’den canlı olarak yayınlanan 100’e yakın program yaptı. Medyum Kağan ile 3. Boyut programı her Çarşamba saat 23:00 ile 02:00 arası TR 1 Tv’de seyirciyle buluştu.

Kehanetleri tek tek çıktı

Medyum Kağan 2011 yılında meydana en önemli 5 olayı aylar önceden kameralar önünde bildi. İşte detaylar.

Şeytan çıkarma ayini (National Geographic)

ünya’nın en ünlü belgesel kanalı National Geographic’den eşsiz bir belgesel, şeytan çıkarma ayini. Bu belgeselde şeytanın musallat olduğu insanları ve onların nasıl bu illetten kurtulduklarını izleyeceksiniz.