Sevgili Yengeçler, 10 Nisan’da Yeni Ay 10. Güneş eviniz olan Koç burcunda bulunacak. Merkür’ün Boğa burcuna girmesi ve bunu da 19 Nisan’da Güneş’in takip etmesi ve 25 Nisan’da meydana gelecek olan Dolunay ve Ay tutulması 5. Güneş eviniz Akrep burcunda olacak. Peki bütün bu Astrolojik döngüleri sizi ve burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

10 Nisan ile 19 Nisan tarihleri arasındaki 9 günlük süreç iş hayatınız açısından oldukça şanslı olduğunuz bir dönem olabilir. Keza 10 Nisan’da Yeni Ay 10. Güneş eviniz olan Koç burcunda olacak ve 19 Nisan’da da Güneş Boğa burcunda ilerleyecek. Bundan dolayıda 10 Nisan’a kadar sosyal kişiliğiniz daha çok ön planda olacak. 10 ile 19 Nisan tarihleri arasında da işinize olan eğiliminiz artacak, çünkü bu 9 günlük süreç, iş hayatınız açısından oldukça hareketli geçecek. Yine bu dönemde yeni iş imkanları, yaratıcı fikirler, farklı ve yeni projeler daha fazla gündeme gelecek. Bu dönem parasal açıdan da oldukça şanslı olduğunuz bir süreç olabilir, ve böylecede bazı maddi sıkıntılarınızı hafifletebilirsiniz.

 

10 ile 19 Nisan arasındaki 9 günün, İş kurmak, ortaklık yapmak, işinizi büyütmek, mülk alıp satmak açısında da doğru bir zaman olduğunu söyleyebiliriz, çünkü 19 Nisan itibariyle iş hayatınız, durağan bir hal alacak. 25 Nisan’da yaşanacak Ay tutulmasına kadar da bu durağan süreç devam edecek. 25 Nisan itibariyle ay sonuna kadar, iş hayatınız yavaş yavaş normale dönecek. Onun içinse size 10 ile 19 Nisan arasındaki 9 günlük süreci çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

 

Konuyu sosyal hayatınız açısından ele alacak olursak, 1 ile 10 Nisan tarihleri arasında fazlasıyla aktif olacaksınız. Bu dönemde, kısa süreli, ziyaret, gezi veya tatil planları yapabilirsiniz. 10 Nisan’a kadar yakınlarınızla ilgili alacağınız bazı haberler canınızı sıkabilir, bu nedenle de yakınlarınızla ufak tefek tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kısacası 10 Nisan’a sosyal açıdan zengin, 10 ile 19 Nisan arası da iş hayatınız açısından oldukça verimli bir dönem sizi bekliyor olacak. Fakat 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması, sizi her anlamda Nisan sonuna kadar gerecek. Onun içinse 25 Nisan itibariyle ”Ne olacak? Nasıl olacak?” soruları daha çok kafanızı kurcalayacak.

 

Durumu aşk hayatınız açısından düşünecek olursak 1 Nisan stresli 2 ile 10 Nisan arası da fazlasıyla renkli bir dönem olacak diyebiliriz. Keza ayın ilk günü iki ayağınız bir pabuçta olacak ve bu yüzdende olur olmaz şeylere sinirlenip gerilebilirsiniz. Fakat 2 Nisan itibariyle aşk hayatınızda bir çok şey yerli yerine oturmaya başlayacak. 10 Nisan’a kadar aşk hayatınız açısından güzel ve sürpriz gelişmeler sizi bekliyor olacak. 10 ile 19 Nisan arası da işleriniz açısından verimli bir dönem olacağı için Nisan ayının 19 günü sizin için çok iyi olacak diyebiliriz. Ancak 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması sizi hem iş hemde aşk hayatınız açısından fazlasıyla gerecek. Onun içinde bu dönemde fevri davranışlardan kaçınmalı, yaşanması muhtemel sıkıntılar karşısında da soğuk kanlı davranmalısınız.

 

Nisan sonuna doğru, uzaktan gelecek bir yakınınızla bir sonraki ay için tatil planları yapabilirsiniz. Bekar veya yalnız Yengeçler 10 Nisan’a kadar yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Bu dönemde evli Yengeçlerin çocuk yapma düşünceleri ön plana çıkabilir. Çocuk sahibi olan Yengeçlerde 25 Nisan itibariyle çocuklarıyla iletişim sorunu yaşayabilirler. Böyle bir durum karşısında çocuğunuzla aranızdaki iletişimin kopmasına izin vermeyin.

 

Kadınsal sağlık sorunu yaşayan Yengeç bayanların 25 Nisan’da meydana gelecek Ay tutulması nedeniyle bu sağlık sorunları tekrar ortaya çıkabilir. Psikolojik sağlık problemleri olan Yengeçler içinde aynı durum geçerli. Bunların haricinde mide, böbrek, sindirim sistemi ve tansiyon problemi olan Yengeçlerin sağlıklarına dikkat etmelerinde ve bir doktora görünmelerinde fayda var.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir