Sevgili Balıklar,  10 Nisan’da Yeni Ay Koç burcunda olacak. 14 Nisan’da da Merkür, Koç burcuna girecek. Son olarak ise 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bu Astrolojik döngüler sizi ve burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

Konuyu iş hayatınız açısından ele alacak olursak, 1 Nisan’dan itibaren güzel ve olumlu gelişmeler peş peşe yaşanacak. Fakat 10 Nisan’da Yeni Ay Koç burcunda olacak, bundan dolayıda 10, 11 ve 12 Nisan’da iş hayatınız durağan bir hal alacak. 14 Nisan’da Merkür’ün Koç burcuna girmesiyle işleriniz tekrar hareketlenebilir. İş hayatınızda 14 Nisan’da başlayacak hareketlilik, 20 Nisan’a kadar devam edebilir. İşleriniz 20 Nisan itibariyle tekrar durağan bir hal alabilir. Özellikle 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması nedeniyle  25, 26 ve 27 Nisan’da işlerinizle ilgili can sıkıcı olaylar yaşanabilir.

 

Kısaca toparlamak gerekirse Nisan ayından inişli çıkışlı ve dalgalı bir dönem sizi bekliyor diyebilirim. Onun içinde 1 ile 10 ve 14 ile 20 Nisan tarihleri arasında kalan günleri çok iyi değerlendirmelisiniz, çünkü bugünler sizin şanslı günleriniz diyebilirim. İş hayatınızla ilgili, aldığınız kararları, bugünlerde uygulamaya koymanız daha doğru olacaktır. Keza 10 ile 14 ve 20 ile 27 Nisan tarihleri arasında kalan günler şanssız günleriniz. Onun içinse bugünler adımlarınızı dikkatli atmalı ve önemli kararlara imza atmamalısınız.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak, geçmişte yaşadığınız can sıkıcı olayların kafanızı kurcaladığı bir dönemin içinde olabilirsiniz. Onun içinde duygusal tarafınız daha çok ön plana çıkıyor. Hırs, öfke, sevgi hepsini bir arada yaşıyorsunuz diyebilirim. Bu nedenle kendinizi daha çok yalnız hissettiğiniz ve güvenmek istediğiniz bir sürecin içindesiniz. Bu karmaşık duygularınız 10 Nisan’a kadar devam edebilir. Özellikle bekar ve yalnız Balıklar 10 Nisan itibariyle yeni aşklara yelken açabilirler.

 

Evli veya ilişkisi olan Balıkların daha duygusal, alıngan ve hassas oldukları bir dönem olabilir. Bu nedenle bazen partnerinizin sizi anlamadığını düşünebilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Keza 10 Nisan’a kadar aynı dili konuşamadığınızı düşünebilir ve partnerinizin duygularını sorgulayabilirsiniz. Fakat ilişkiniz 10 Nisan itibariyle güzel bir döneme girecek diyebilirim. 10 Nisan ve sonrasındaki günlerde partnerinizin sürpriz jestleri karşısında, ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Bu sürprizler ilişkinizde ciddi adımların atılmasına vesile olabilir. 20, 25 ve 26 Nisan tarihlerinde yaşanması muhtemel tartışmalardan uzak durmalı, ağzınızdan çıkacak her kelimeyi iyi ölçüp tartmalısınız. Keza bu tarihler ilişkiniz açısından olumsuz ve can sıkıcı bir dönem olabilir.

 

Evli Balıkların çocuk sahibi olma, ilişki yaşayan Balıklarında evlenmek istedikleri bir dönem olabilir. Evli Balıklar çocuk yapma kararı alabilir ve ilişki yaşayan Balıklarda evliliğe giden yolda ilk adımlarını atabilirler. Ayrıca çocuk sahibi olan Balıklar çocuklarına karşı daha düşkün olacaklar diyebilirim. Ayın son günleri yapılacak tatil planları size ilaç gibi gelecek.

 

Cilt, deri ve mantar gibi sağlık problemleri yaşayan Balıklarla, astım, pronşit ve nefes darlığı gibi sağlık sorunları olan Balıkların sağlıklarına dikkat etmelerinde ve bir doktora gitmelerinde fayda var. Tansiyon, kolesterol ve kan şekerinize de dikkat etmelisiniz. Bunların haricinde bir sağlık probleminiz yoksa sağlığınız gayet iyi diyebilirim.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir