Sevgili Yaylar, 18 ile 20 Nisan arasında Güneş ve Merkür, Satürn ve Plüton ile 120 derecelik bir açı oluşturacak. Akrep burcuna hükmeden gezegen Plüton, bu açıya dahil olacak. Son olarak ise 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bütün bu Astrolojik döngüleri sizi ve burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

Öncelikle konuyu iş hayatınız açısından ele alacak olursak, 18 ile 20 Nisan arasında Güneş ile Merkür’ün Satürn ve Plüton ile yapacağı bu 120 derecelik açıya dikkat çekmek istiyorum. Dolunay 5 Nisan’da Başak burcunda olacak. Bu tarih itibariyle işleriniz ciddi bir hareketlilik kazanacak, işinizdeki bu hareketlilik 18 Nisan’a kadar devam edecek. 18 ile 20 Nisan arasında Güneş ile Merkür’ün Satürn ve Plüton ile yapacağı bu 120 derecelik açı nedeniyle işinizde devam eden hareketlilik kendini bir anda durağan bir döneme bırakacak. Bu durağan dönem 18, 19, 20, 21 ve 22 Nisan tarihlerinde devam edecek, 22 il 25 Nisan tarihleri arasında işleriniz tekrar hareketlenecek. Fakat 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması nedeniyle, iş hayatınızda tekrar durağan bir hal hakim olacak.

 

25 Nisan’da iş hayatınızda yaşanacak bu durağan süreç, ay sonuna kadar devam edebilir. Yukarıda belirttiğim tarihlerde yaşanacak iniş ve çıkışlardan fazla etkilenmemek için adımlarınız dikkatli atmanızda fayda var. Onun içinse 5 ile 18 ve 22 ile 25 Nisan tarihleri arasındaki şanslı günleri çok iyi değerlendirmeli, özellikle de 18 ile 22 Nisan tarihleri arasında her adımınızı dikkatli atmalısınız. Keza 18 ile 22 Nisan ve 25 ile 29 Nisan tarihleri arasında kalan günler şanssız günleriniz diyebilirim.

 

Mülk almayı yada satmayı düşünen Yaylar için 5 ile 18 Nisan tarihleri arası gayet doğru bir zaman. İş hayatınızla alakalı planları 5 ile 18 ve 22 ile 25 Nisan tarihleri arasında uygulamaya koyabilirsiniz, çünkü yukarıda da belirttiğim gibi bu tarihler şanlı günleriniz. Bu tarihler arasında hiç çekinmeden sözleşme ve anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Ayrıca bu dönem işsiz Yaylar içinde yeni iş imkanları sunabilir.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından düşünecek olursak, Güneş 19 Nisan’a kadar romantizm eviniz olan 5. evinizde olacak. Onun içinse aşk hayatınız bu tarihe kadar oldukça renkli olacak. 19 Nisan’a kadar partnerinizle güzel günler geçirebilirsiniz. Fakat 19 Nisan itibariyle, özellikle de 25 Nisan ve sonrasında, partnerinizle aranız adeta yay gibi gerilebilir.  Aşk hayatınız açısından 2 ile 19 Nisan tarihleri arası şanslı, 20 ile 28 Nisan tarihleri arası da şanssız günleriniz diyebilirim. Ondan dolayıda 2 ile 19 Nisan tarihleri arasını çok iyi değerlendirme, bu günlerin tadını çıkarmalısınız.

 

Bekar ve yalnız Yaylar, 2 ile 19 Nisan tarihleri arasında yeni ve macera dolu aşklara yelken açabilir. Yine bu tarihler küs ve ayrı olan çiftlerin barışıp, tekrar bir araya gelmeleri için bir fırsat olabilir. Eşleriyle sorun yaşayan, evli Yayların, bu sorunlarını çözüme kavuşturmaları anlamında da şanslı olduklarını söyleyebiliriz. Ayrıca bu tarihler arasında bazı Yayların ilişkileri resmiyet kazanacak ve ileriye yönelik ciddi adımlar atılarak evlilik planları yapılacak.

 

Psikolojik sağlık sorunları olan Yaylarla, tansiyon, diyabet ve kolesterol gibi sağlık problemleri yaşayan Yayların sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda var. Ayrıca daha önceden ameliyat olması gündeme gelen fakat ameliyat olmaktan kaçan Yaylar içinde, doğru bir zaman olduğunu söyleyebilirim. Hamile olan bayan Yaylarında doktor kontrollerini ihmal etmemelerinde yarar görüyorum.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir