Sevgili Başaklar, Venüs 6 Nisan’da Merkür’ü takip ederek Koç burcuna girecek aynı zamanda da Plüton’la dik bir açı yapacak. Sonrasında ise 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bu Astrolojik döngüler sizi ve burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

6 Nisan’a kadar işleriniz normal seyrinde ilerlerken, 6 Nisan ve sonrasında adeta yükselişe geçeceksiniz. İş hayatınızda yaşanacak bu yükseliş 25 Nisan’a kadar devam edecek. Onun içinse 6 ile 25 Nisan tarihleri arasındaki 19 günlük süreci çok iyi değerlendirebilir, zorlanmadan ödemelerinizi yapabilir, Nisan ayı hedeflerinizi rahatlıkla tutturabilirsiniz. Keza 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması nedeniyle,  şanslı ve verimli olduğunuz bu dönem yerini durgun geçecek günlere bırakabilir.

 

6 ile 25 Nisan tarihleri arasındaki 19 günde işlerinizle ilgili ciddi ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ayrıca bu tarihler arasında yeni projelere açık olacağınız için kendinize olan öz güveniniz fazlasıyla artacak. İşinizi büyütmek istiyorsanız veya başka alanlarda iş yapmayı hedefliyorsanız bu 19 günlük süreç bu konuda ilk adımları atmanız için doğru bir zaman. Ayrıca mülk almayı yada mülkünü satmayı düşünen Başaklar içinde oldukça şanslı bir dönem diyebiliriz. Öğrenci Başaklar için başarıyı işaret eden bu dönem, işsiz Başaklar içinde yeni iş fırsatlarını beraberinde getirebilir.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak, kendi içinizdeki çelişkiler 25 Nisan’a kadar devam edecek diyebiliriz. Kendi içinizde yaşadığınız bu çelişkiler, 25 Nisan itibariyle sona erecek ve çelişkilere neden olan olaylarda netlik kazanacak. Böyle bir durumla karşı karşıya geldiğinizde duygularınızla değil, mantığınızla hareket etmelisiniz, çünkü hisleriniz sizi kolay kolay yanıltmaz ama her zaman duygularınıza yenik düşebilirsiniz. 25 Nisan itibariyle bir çok şey hem kafanızda, hemde aşk hayatınızda yerli yerine oturacak. Bu nedenle de ileriye yönelik planlarınızın işlemesi hız kazanacak. Buna paralel olarak ay sonu sürpriz gezi ve tatil planları yapabilirsiniz, çünkü dinlenmeye ihtiyacınız var.

 

Kolesterol, tansiyon ve diyabet hastalığı gibi sağlık sorunları olan Başakların sağlıklarına dikkat etmelerinde fazda görüyorum. Kalp ve solunum yollarıyla ilgili sağlık problemleri olan Başaklar sağlıklarını ihmal etmemeliler. Bunların dışında ciddi bir sağlık sorunu olmayan Başaklar, Nisan ayını gayet sağlıklı geçirecekler diyebiliriz.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir