Sevgili Akrepler, Venüs 6 Nisan’da Plüton’la dik açı yapacak ve 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bütün bu gelişmeler sizi ve burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

Nisan ayı, maddi manevi sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız açısından bulunmaz bir fırsat. Özellikle de 6 Nisan itibariyle parlak fikirler edinecek, bu fikirleri de uygulamaya koyacaksınız. Sosyal hayatınızda, iş hayatınızda ve aşk hayatınızda köklü değişimler sizi bekliyor. Ancak bu dönemde, gelecek hakkında o kadar meraka kapılıyorsunuz ki, ”Ne olacak, Nasıl ve ne zaman olacak?” sorularını kendinize defalarca soruyorsunuz.

 

Konuyu iş hayatınız ve parasal durumunuz açısından ele alacak olursak, 6 Nisan ile 25 Nisan tarihleri arasındaki dönemi çok iyi değerlendirerek, borçlarınızı ödeyebilir, maddi sıkıntılarınızı ciddi ölçüde hafifletebilirsiniz. Bu tarihler arasında iş görüşmeleri, ihaleler, anlaşma ve sözleşmeler çokça gündeme gelebilir. Keza bu süreçte parlak fikirler, yeni projeler çok fazla ön plana çıkacak. İşsiz veya iş kurmayı düşünen Akrepler açısından da bu dönemin çok şanslı bir süreç olduğunu söyleyebiliriz. Belki 6 Nisan’a kadar her şey normal bir şekilde ilerleyecek, fakat 6 Nisan itibariyle sürpriz gelişmeler birbirini izleyecek ve çıtanızı hızla yükselteceksiniz.

 

Kısacası toparlamak gerekirse 6 Nisan ile 25 Nisan tarihleri arasındaki 19 gün en şanslı olduğunuz günler diyebiliriz. 25 Nisan’da meydana gelecek Ay tutulmasıyla ay sonuna kadar her şey normal seyrinde ilerleyecek. Onun içinde size bu 19 günlük süreci çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Keza bu süreç içerisinde iş hayatınızla alakalı bütün hedeflerinizi gerçekleştirme olasılığınız çok yüksek.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından düşünecek olursak, ilişkinizde yaşadığınız sorunların yerini çözüme bıraktığı ve güzel gelişmelerin peş peşe yaşandığı bir dönem olabilir. Bu süreç içerisinde, uzun zamandır kafanızı kurcalayan belirsizlikler netleşecek, tamam yada devam noktasında alınan kararlar hızlı bir şekilde uygulanmaya konulacak. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişkiniz var ise rahatça noktayı koyabilir, yeni ve sürpriz bir aşk yelken açabilirsiniz.

 

İlişki yaşayan veya evli olan Akrepler açısından konuyu ele alacak olursak,  partnerinizle yaşadığınız sorunları çözdüğünüz ve aranızdaki belirsizliklere netlik kazandırdığınız bir dönem olabilir. Yaşanan bu iyi gelişmeleri kutlamak amacıyla güzel bir akşam yemeği, sürpriz hediyeler ve tatil planları peş peşe gelebilir. İlişkiniz açısından düşündüğümüzde 25 ve 26 Nisan’da yapmayı düşündüğünüz planlarınızı, bir kaç gün sonrasına ertelemenizi tavsiye ederim. Keza 25 Nisan’da yaşanacak Ay tutulması sizi gerebilir, bu durumda tatsız sürtüşmelerin yaşanmasına neden olabilir.

 

Hem iş hemde aşk hayatınızda yaşanacak güzel gelişmeler, moralinizi yükselteceği için sağlık anlamında da ciddi bir problem yaşanacağını zannetmiyorum. Tabi ciddi bir sağlık probleminiz yoksa. Eğer ki ciddi sağlık sorunlarınız varsa 25 Nisan ve sonrasında sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Bunların dışında soğuk algınlığı gibi gribal enfeksiyonlara karşı dikkat etmenizde yarar var.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir