Sevgili Oğlaklar, 10 Nisan’da Güneş ile Jüpiter dik bir açı yapacak ve Merkür’le Mars arasında gergin dik bir açı oluşacak. Son olarak ise 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bu Astrolojik döngüler sizi ve burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

5 Nisan’daki Yeni Ay hem sosyal, hemde iş hayatınıza büyük bir hareketlilik getirecek. Bu hareketlilik, hız kesmeden ayın ortalarına kadar devam edecek. Fakat 25 Nisan’da yaşanacak Ay tutulmasıyla birlikte her şey normal seyrine dönecek. Kısacası önce büyük bir çıkış sonrada sert bir düşüş yaşayabilirsiniz. 5 ile 17 Nisan arasındaki günleri çok iyi değerlendirmelisiniz, çünkü bu tarihler şanslı günleriniz. Yine aynı konuya paralel olarak 20 Nisan’dan sonra adımlarınızı daha dikkatli atmalı, özellikle de 25 Nisan ve sonrasında ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekebilir.

 

Kısaca toparlamak gerekirse 5 Nisan’a kadar her şey normal seyrinde devam edecek, fakat 5 Nisan itibariyle birden yükselişe geçeceksiniz. Bu yükseliş 20 Nisan’a kadar devam edebilir, lakin 20 ve özellikle de 25 Nisan sonrası her şey normal seyrine dönecek. Onun içinse 5 ile 20 Nisan tarihleri arasındaki 15 günlük süreci çok iyi değerlendirmelisiniz. Zaten iyi ve güzel gelişmeler bu tarihler arasında olacak. Belki 20 Nisan’dan sonra her şey kötü olmayacak ama gelişmeler ağır bir şekilde ilerleyecek.

 

5 ile 20 Nisan tarihleri arasında yapacağınız hiç bir ödemenizde zorlanmayacağınızı söyleyebilirim. Ayrıca bu dönemde kariyer yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz diyebilirim. Planladığınız alım, satım, anlaşma ve sözleşme gibi işleri bu tarihler arasında yapmanız doğru ve yerinde bir karar olacaktır. Özellikle iş hayatında yükselmeyi bekleyen çalışanlarla, atama bekleyen memur ve amirler için olumlu gelişmelerin yaşanması muhtemel diyebiliriz.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak, durum farklı bir boyut kazanabilir. Aşk hayatınızda 5 Nisan’a kadar can sıkıcı bir süreç yaşanabilir. 5 Nisan’dan sonra olaylar durularak, normal seyrine dönebilir. Özellikle 8 ile 19 Nisan tarihleri arasında aşk hayatınız fazlasıyla renklenebilir. Bu tarihler arasında, partnerinizin sürpriz jestleri birbirini izleyebilir. Yaşanması muhtemel bu güzel gelişmelerden sonrada, kafanızı uzun süredir kurcalayan sorular netlik kazanabilir, bundan dolayıda partnerinize olan güveniniz artabilir. Birbiri ardına yaşanacak bu güzel gelişmelerin neticesinde, kısa süreli gezi veya tatil planları yapabilirsiniz.

 

Özellikle 25 Nisan ve sonrasındaki günlerde kendiniz yorgun ve gergin hissedebilir, bu durumdan dolayıda ilişkinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. 25 Nisan’da yaşanacak Ay tutulması, bütün burçlarda olduğu gibi sizin ilişkinizde de gerginliklere yol açabilir. 5 ile 20 Nisan arasındaki günlerde, bekar ve yalnız Oğlaklar, başlamadan biten macera dolu aşklara yelken açabilirler.

 

Kilo problemi olan Oğlaklarla, Karaciğer yağlanması gibi sağlık sorunu yaşayan Oğlakların sıkı bir diyet yapmalarında ve sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var. Migren, solumun yolları, mide ve sindirim sistemiyle, tansiyon ve kolesterol gibi sağlık problemi olan Oğlakların da sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda görüyorum.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir