Sevgili Teraziler, 2 Nisan’da Merkür, 7. evinizde olacak. Ana gezegeniniz Venüs, 6 Nisan’da Kova burcuna girecek ve Plüton’a 90 derecelik bir açı yapacak. Bunlara ek olarak 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bütün bu Astrolojik döngüler sizi ve burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

Merkür 2 Nisan’da 7. evinizde olacağı için hem sosyal hemde iş ilişkileriniz canlılık kazanacak. Özellikle 2, 3 ve 4 Nisan’da çevrenizle olan ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca bu tarihlerde sorunlu olduğunuz iş arkadaşlarınız, ortaklarınız veya müşterilerinizle ilişkilerinizi geliştirerek, sorunlarınızı çözebilirsiniz. İş hayatınızda birini ikna etmeye çalışıyor ama bunu bir türlü başaramıyorsanız, ikna edebilmeniz açısından bu tarihler bulunmaz bir fırsat. Aldığınız bazı kararları uygulamaya koymanız anlamında da bu tarihler gayet uygun ve doğru bir zaman. Kısacası 2, 3 ve 4 Nisan günleri oldukça şanslı olduğunuz bir dönem diyebilirim.

 

Bu ay belki yatırım yada birikim yapamaya bilirsiniz fakat, ödemelerinizi yapmakta fazla zorlanmayacak, iş hayatınızın önünü açacak yeni girişimlerde bulunacaksınız. İşsiz yada iş kurmayı düşünen Teraziler içinde yukarıda belirttiğim tarihler bulunmaz bir fırsata dönüşebilir. Keza bu ay çok fazla bir para akışı olmasa da çıtanızı yavaş yavaş yükselteceksiniz. Ayrıca 2, 3 ve 4 Nisan tarihleri, sözleşme ve anlaşmalar imzalamanız açısından da gayet doğru bir zaman. İş hayatında yükselmeyi bekleyen, atanmayı veya iş alanını değiştirmek isteyen Teraziler içinde bu tarihler bulunmaz bir fırsat olabilir.

 

Konuyu iş hayatınız açısından ele alacak olursak 2, 3 ve 4 Nisan tarihleri oldukça şanslı olduğunuz, 7, 8, 9 , 10, 11 ve 12 Nisan bu şanslı günlerin devem ettiği, 20, 25, 26 ve 27 Nisan tarihleri de şanssız olduğunuz günler diyebilirim. Keza 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması, bir hafta sürecek şanssız bir dönemin başlangıcı olabilir.

 

5 Nisan’da Kova burcunda olacak Yeni Ay, bekar veya yalnız Teraziler için yeni bir aşkı işaret ediyor. Venüs’ün aktif Koç burcunun etkisi altına gireceğini düşünürsek bu dönemi ilk görüşte aşk şeklinde yorumlayabiliriz. Ayrıca bu dönem bozulan ilişkilerin tekrar düzelmesi anlamına da geliyor. Venüs, 6 Nisan’da Kova burcuna giriyor ve Plüton’a 90 derecelik açı yapıyor. Bu, duygusal konuları aşırı noktalara ulaştırabilir. Eski beklentilerinden kurtulmak, bir sonraki ilişkilerinize fırsat vermek için gerekli olabilir.

 

Güneş 19 Nisan’da Boğa burcuna ve 8. paylaşılan kaynaklar evinize girecek. Bu durum normal olarak dengeleyici bir unsurdur, fakat 20 Nisan’da  partnerinizin desteğine daha fazla ihtiyaç duyacağınız için, duyguları çalkantıda tutar. Kısacası bu dönem beraberinde güzel gelişmeleri getirecek ancak, bu süreçte, kendi içinizde duygusal anlamda çokça gidip gelmeler yaşayabilirsiniz. 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması nedeniyle 25, 26, 27 ve 28 Nisan tarihlerinde ilişkiniz açısından iniş çıkışlar yaşanabilir. Bu dönemde partnerinizden ve duygularından daha çok emin olmak isteyebilirsiniz. Keza siz duygulardan emin olmak ve güvenmek istiyorsunuz. Kısacası toparlamak gerekirse 5, 6, 7, 19 ve 20 Nisan’da aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir, fakat 9, 10, 11, 25, 26, ve 27 Nisan tarihlerinde yaşanması muhtemel tartışmalar canınızı sıkabilir.

 

Çok ciddi bir sağlık probleminiz yoksa, Nisan ayında sağlığınız gayet yerinde olacak diyebiliriz. Fakat migren, tansiyon ve şeker hastalığı gibi sağlık sorunları olan Terazilerin sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda var. Keza sizin için ay sonu oldukça stresli bir dönem olabilir.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir