Sevgili Koçlar, 23 Mart itibariyle Venüs, Koç burcunda zararlı çalışıyor, bu durumda 16 Nisan’a kadar devam edecek. Buna ek olarak 13 Mart’ta Koç burcuna giren Mars 21 Nisan’a kadar seyrini sürdürecek ve 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bütün bunlar sizi nasıl etkileyecek?

 

23 Mart itibariyle Venüs’ün Koç burcunda zararlı çalışması iş hayatınız açısından sizi fazlasıyla gerdi ve bu gergin dönemde 16 Nisan’a kadar devam edebilir. Hatta 15 Nisan’da Koç burcundaki Güneş, daraltan Satürn’le karşıt açı oluşturduğunda cesaretiniz kırılabilir, ümitsizliğe düşebilirsiniz. Size tavsiyem asla moralinizi bozmayın, çünkü Venüs’ün Koç burcunda zararlı çalışması 16 Nisan’da sona erecek ve 17 Nisan itibariyle işlerinizin açıldığı güzel bir dönem başlayacak.

 

Mars’ın Koç burcunda 21 Nisan’a kadar ilerleyecek olması, bu tarihe kadar yaratıcı fikirleri ortaya koymanıza ve bu fikirleri uygulamanıza vesile olacak. Özellikle iş hayatınızda 16 Nisan itibariyle elinize geçen her fırsatı çok iyi değerlendirmenizi size tavsiye ederim. Keza 16 Nisan ile 25 Nisan tarihleri arası iş hayatınız açısından oldukça şanslı bir dönem olacak. Bu tarihler arasında, işsiz Koçlara yeni iş fırsatları, iş kurmak isteyenlere sürpriz imkanlar, ortaklık yapmak isteyenlere de değerlendirebilecekleri teklifler gelebilir. İş hayatınız açısından 16 Nisan ile 25 Nisan arasındaki 9 günü çok iyi değerlendirebilirseniz hedeflerinizi tutturabilirsiniz.

 

Satılık veya kiralık mülkünüz var ise yine bu 9 günlük süreç içinde alıcı müşteriler kapınızı çalabilir. 16 Nisan ile 25 Nisan tarihleri arasındaki 9 günlük dönem Koçlar için oldukça şanslı bir süreç. Onun içinse bu dönemi çok iyi değerlendirerek maddi sıkıntılarınızı hafifletebilirsiniz. Yine bu dönem içinde ileriye yönelik yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Kısacası her ne iş yapıyor olursanız olun bu tarihler arasında şans kapınız sonuna kadar açık.

 

25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek, işte tam bu dönem hem iş hayatınız açısından, hemde aşk hayatınız açısından atacağınız her adıma çok dikkat etmeniz gereken bir dönem. 25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek Ay tutulması gerek sosyal gerekse iş ilişkilerinizi fazlasıyla gerebilir. Onun içinde 25 Nisan itibariyle Nisan’ın son günlerine kadar, patronunuzla, ortağınızla, çalışanlarınızla, amirlerinizle, üstlerinizle ve en önemlisi de partnerinizle çok iyi geçinmeniz gereken bir dönem.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak, 1 ve 3 Nisan tarihleri, partnerinizle aranızdaki anlaşmazlıkların daha çok ön plana çıktığı bir dönem olabilir. Yine bu tarihler evli Koçlar için huzursuzlukları, ilişki yaşayan Koçlar içinse anlaşmazlıkları beraberinde getirebilir. Bu süreç içerisinde ilişkinizi yıpratacak sözler sarf etmemeli, partnerinizi incitmekten kaçınmalısınız. Fakat 6 Nisan ile 21 Nisan tarihleri arasında partnerinizin sürpriz jestleri sizi şaşırtabilir. Bu tarihler arasında aşk hayatınızla ilgili sürpriz ve güzel gelişmeler arka arkaya yaşanabilir. Bu tarihler arasında bazı Koçlar, ilişkilerde ileriye yönelik ciddi adımlar atabilir veya partnerlerinden sürpriz evlilik teklifi alabilirler. 6 ile 21 Nisan tarihleri arası, bekar ve yalnız Koçlar için yeni bir aşkın başlangıcı olabilir. Fakat 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması, bu tarih itibariyle ilişkileri son derece gerecek.

 

Eğer ciddi bir sağlık sorununuz yoksa genel anlamda sağlığınız iyi diyebiliriz. Fakat ciddi sağlık problemleri olan Koçların sağlıklarına dikkat etmelerinde ve doktor kontrollerini ihmal etmemelerinde yarar var. 25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek Ay tutulması nedeniyle bazı Koç bayanları kadınsal sağlık sorunları yaşayabilir, ondan dolayıda özellikle hamile Koç bayanların hamilelik sürecine dikkat etmelerinde fayda var.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir