Sevgili Aslanlar, 2 Nisan’da Merkür, 9. eviniz olan yüksek gerçeklik evinize girecek ve 6 Nisan’da da Venüs, Merkür’ü takip edecek. 12 Nisan’dan itibaren Merkür 8. Güneş eviniz olan Balık burcunda bulunacak. 25 Nisan’da ise Dolunay 4. Güneş eviniz Akrep burcunda olacak. Peki bu Astrolojik döngüler sizi ve burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

Konuyu iş hayatınız açısından ele alacak olursak, 2 Nisan’da Merkür, 9. eviniz olan yüksek gerçeklik evinize girecek ve 6 Nisan’da Venüs, Merkür’ü takip edecek. Bundan dolayıda 2, 3, 4, 5, 6 ve 7 Nisan tarihlerinde adımlarınızı çok dikkatli atmalısınız. Bu tarihlerde ödemelerinizi aksatmamalı, işlerinizi ihmal etmemelisiniz. Yine aynı tarihlerde ihale, anlaşma yada sözleşmeniz var ise daha da dikkatli olmalısınız. Ortak iş yapan Aslanlar ortaklarıyla, çalışan Aslanlarda patronları yada üstleriyle bazı tatsız sorunlar yaşayabilir. Fakat 7 Nisan itibariyle iş hayatınızdaki her şey normale dönmeye başlayacak.

 

12 Nisan’dan itibaren Merkür, 8. Güneş eviniz olan Balık burcunda olacak. Bu dönemde sosyal hayatınız açısından daha çok duygusal hareket edebilirsiniz. Fakat bu dönemi iş hayatınız açısından düşünecek olursak, 12 Nisan’da başlayacak ve birbiri ardına gelecek güzel gelişmeler 25 Nisan’a kadar devam edecek. Keza 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması nedeniyle güzel günler yerini sıkıntılı günlere bırakabilir. Onun içinde 12 ile 25 Nisan tarihleri arasındaki dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Bu tarih aralığı alım, satım, birikim veya kiralama anlamında da şanslı olduğunuz bir döneme işaret ediyor.

 

12 ile 25 Nisan tarihleri arasındaki 13 günlük dönemi çok iyi değerlendirip, güzel paralar kazanabilir ve borç yükünüzü hafifletebilirsiniz. Eğer satılık veya kiralık bir mülkünüz var ise bu tarih aralığında iyi ve alıcı bir müşteri kapınızı çalabilir. Kısacası her ne iş yapıyor olursanız olun, 12 Nisan ile 25 Nisan tarihleri arasındaki 13 gün şanslı ve verimli olacak. Onun için bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz, çünkü 25 Nisan itibariyle işlerinizde sert düşüşler yaşayabilirsiniz.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından ele alırsak 12 Nisan’a kadar belirsizlikler devam edebilir. Özellikle de 1 ile 7 Nisan tarihleri arasında aşk hayatınızla alakalı yaşanması muhtemel sorunlar nedeniyle gergin olabilirsiniz, çünkü aşk hayatınızdaki belirsizlikler 12 Nisan’a kadar devam edecek. 12 Nisan itibariyle sorunlar, yerini çözüme bırakacak ve belirsizlikler sona erecek. Yine 12 Nisan ve sonrasında Küs yada ayrı Aslanların partnerleriyle barışıp tekrar birleşmesi söz konusu olabilir. Ayrıca bu dönem içerisinde yalnız veya bekar olan Aslanlar kendilerini macera dolu bir aşkın içinde bulabilirler. Çocuk sahibi olan Aslanlar, çocuklarının eğitimiyle ilgili önemli adımlar atabilirler. Keza Nisan ayı boyunca çocuklarınızla, anne ve babanızla iletişiminiz çok güçlü olacak.

 

Hamile olan Aslan bayanların, hamileliklerine dikkat etmelerinde ve doktor kontrollerini ihmal etmemelerinde yarar var. Mide, sindirim sistemi ve börekleriyle ilgili sağlık problemleri olan Aslanların, sağlık problemlerinde düzelme görülebilir. Fakat tedavi gören ve ciddi sağlık problemleri olan Aslanların, tedavilerini ihmal etmemelerinde fayda var.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir