Sevgili İkizler, 10 Nisan’da Yeni Ay Koç burcunda olacak  ve 15 Nisan’da Venüs, 12. Güneş eviniz olan Boğa burcuna girecek. Son olarak 25 Nisan’da da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bu Astrolojik döngüler sizi nasıl etkileyecek?

 

Konuyu iş hayatınız açısından ele alacak olursak 10 Nisan’a kadar her şey yolunda gidecek diyebiliriz. Fakat 10 İle 15 Nisan tarihleri arasında peş peşe yaşanacak olumsuzluklar canınızı sıkabilir. Bunlara ek olarak 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması sizi fazlasıyla etkileyecek ve her konuda ikilemler yaşamanıza neden olacak. İş hayatınız açısından 10 ile 15 Nisan tarihleri arasında, mümkün mertebe, ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Yine bu tarihler arasındaki 5 günlük süreçte ödemelerinizi yapmakta zorlanabilir, üstünde imzanız olan bazı evraklarla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

Buna ek olarak 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması sizi, 3 gün etkisi altına alabilir. Ondan dolayıda 25, 26 ve 27 Nisan tarihlerinde iş hayatınızla ilgili önemli kararlar almamalısınız ve bu planlarınızı 24 Nisan ve sonrasına ertelemeniz daha doğru bir karar olacaktır. Bu tarihler haricindeki diğer günlerde her şey gayet normal seyrinde ilerleyecek diyebiliriz. 20 Nisan itibariyle Güneş, Boğa burcuna girecek, bu durumda kariyerinizle ilgili önemli gelişmeleri beraberinde getirecek. Özellikle 20, 21, 22 ve 23 Nisan tarihlerinde rekabet gücünüz artacak.

 

Almayı, satmayı yada kiralamayı düşündüğünüz bir mülk var ise, 1 ile 10 Nisan ve 20 ile 23 Nisan tarihleri arası, çok doğru bir zaman dilimi diyebilirim. İşsiz İkizlerin, iş sahibi olabilmeleri açısından, bu tarihler oldukça şanslı oldukları bir dönem olabilir.  Yine bu tarihler arasında hiç beklemediğiniz sürpriz paralar elinize geçebilir. Ayrıca 20, 21, 22 ve 23 Nisan tarihlerinde yaratıcı projeler geliştirebilir, geliştirdiğiniz bu projeleri de hayata geçirebilirsiniz. Sizlere tavsiyem, her ne iş yapıyor olursanız olun 1 ile 10 Nisan ve 20 ile 23 Nisan tarihleri arasındaki günleri çok iyi değerlendirin. Bir başka önerimde, mümkün mertebe 10 ile 15 Nisan tarihleri arasında iş hayatınızla ilgili önemli kararlar almaktan kaçının, çünkü bu dönem içinde yapacağınız işler aleyhinize olabilir ve canınızı sıkacak sonuçlar doğurabilir.

 

Şimdi de konuyu aşk hayatınız açısından ele alalım. Yukarıda da belirttiğim gibi 15 Nisan’da Venüs, 12. Güneş eviniz olan Boğa burcuna girecek, bu Astrolojik döngüde aşk hayatınızı fazlasıyla renklendirecek. Kendinize ve partnerinize olan güveniniz artacak. Özellikle bu dönemde bazı İkizlerin aşkları netlik kazanacak ve ileriye yönelik ciddi adımlar atılacak. Ailelerin tanışması, evlilik teklifi, nişan yada düğün tarihinin belirlenmesi gibi peş peşe güzel gelişmeler yaşanacak diyebiliriz. Yine bu dönem içerisinde, çocuk yapmayı düşünen evli İkizlerde harekete geçebilir. 15 Nisan’da Venüs’ün 12. Güneş eviniz olan Boğa burcuna girmesi, aşk hayatınız açısından oldukça güzel gelişmelerin yaşanmasına vesile olacak. Hatta bu dönem içinde küs ve ayrı olan çiftlerin barışıp tekrar bir araya gelmesi söz konusu olabilir. Yine aynı dönem içinde bekar ve yalnız İkizler sürpriz aşklara yelken açabilirler.

 

25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması, 25, 26 ve 27 Nisan tarihlerinde ufak tefek bazı tartışmaların yaşanmasına neden olabilir. Tutulmalar bir çok burçta gerginliğe yol açsa bile siz bu dönemi en rahat atlatacak burçlardan birisiniz. Onun içinde bu 3 günlük süreçte yaşanması muhtemel olaylar karşısında sakin ve sağduyulu davranmalısınız.

 

Migren v.b sağlık sorunları ile kalp, tansiyon ve böbrekleriyle ilgili sağlık problemleri yaşayan İkizlerin sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var. Bunların dışında ciddi bir sağlık sorunuzun yoksa Nisan ayında sağlığınız gayet yerinde olacak diyebiliriz.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir