Sevgili Kovalar, Merkür 18 Nisan’da Satürn ve Plüton’la 120 derecelik bir açı yapacak. 19 Nisan’da Koç burcundaki Güneş, 3. eviniz olan bilgi toplama evinizde ilerleyecek ve 25 Nisan’da da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bu Astrolojik döngüler, sizi ve burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

Bu ay diğer burçları etkileyen gezegen hareketleri, sizi neredeyse hiç etkilemeyecek diyebiliriz. Konuyu iş hayatınız açısından düşündüğümüzde, 18 Nisan’a kadar bir çok olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacak, Fakat 19, 20, 25 ve 26 Nisan’da bazı olumsuz gelişmeler canınızı sıkabilir. Yukarıda belirttiği 4 günün (19, 20, 25 ve 26 Nisan) dışında her şey iyi olacak diyebiliriz. Özellikle de iş hayatınızda başarılı olduğunuz projeler birbirini takip edecek, dolayısıyla verimli bir dönem yaşanacak. 2 ile 18 Nisan arası ve 21, 22, 23, 27, 28 ve 29 Nisan tarihlerinde iş hayatınız oldukça hareketli olacak. Bu dönem, kariyer yapma yönünde emin adımlarla ilerlediğiniz ve yeni projeleri değerlendirip hayata geçirdiğiniz bir süreç olacak.

 

Bu dönem içerisinde herkesin beğenisini kazanarak, çıtanızı yükseltebilirsiniz. Ödemelerinizde zorlanmayacağınız ve moralinizin yüksek olduğu güzel bir Nisan ayı sizi bekliyor diyebilirim. İş hayatında yükselme bekleyen Kovalarla, atanma ve terfi etmeyi bekleyen memur ve amirler için olumlu gelişmeler yaşanabilir. Uzun süredir satmayı düşündüğünüz fakat bir türlü elinizden çıkaramadığınız mülkünüz var ise alıcı müşteriler kapınızı çalabilir. Ayrıca bu dönemde, işsiz olan ve işe girmek isteyen veya iş kurmayı düşünen Kovalar bu emellerine ulaşabilir.

 

Uzun süredir sorunlu bir ilişkisi olan Kovalar, yolunda gitmeyen şeyler nedeniyle güvene dayalı sorunlar yaşayabilir. Cevabını bulamadığınız ve kafanızı kurcalayan soru işaretleri sizi bir takım araştırmalara itebilir. Bu ay partnerinizin duygularından emin olmak isteyecek, fakat mantığınızla duygularınız arasında kalacaksınız. Tamda bu noktada karşınıza sürpriz bir aşk ani bir karar vermenize sebep olabilir. Kısacası sorunlu ilişkinizi bitirip, bu sürpriz aşka şans vermek isteyebilirsiniz. Buna paralel olarak yalnız ve bekar Kovalarda yalnızlığı bir son verip, yeni bir aşka yelken açacaklar.

 

Evli Kovaların çocuk sahibi olma istekleri daha fazla ön plana çıkabilir. Keza bu ay çocuklara karşı fazlasıyla hassas olacaksınız. Özellikle de bayan Kovaların, anaç duyguları çok fazla ön planda olacak. Bazen eşinizin sizi anlamadığını düşünseniz bile, çocuk yapma konusunda eşinizi ikna etmeyi başaracaksınız. Ayın ortaları gibi eşinizle birlikte güzel bir tatil planlayabilirsiniz. Bu tatil size her anlamda iyi gelecek sanki balayınızı tekrar yaşayacaksınız.

 

Kadınsal sağlık problemleri olan bayan Kovalarla, guatr, solunum yolları ve midesiyle ilgili sağlık sorunları olan Kovaların iyi bir doktora görünmesinde fayda var. Bunların haricinde ciddi bir sağlık sorununuz yoksa ufak tefek şeyler haricinde sağlığınız yerinde olacak diyebilir, ciddi sağlık sorunları yaşayan Kovalara da sağlıklarını ihmal etmemelerini öneririm.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir