Sevgili Boğalar 16 Nisan ile 10 Mayıs tarihleri arasında Venüs, Boğa burcunda ve yönetici konumunda olacak. Ayrıca 21 Nisan ile 1 Haziran tarihleri arasında Mars Boğa burcunda zararlı konumda ilerleyecek. Bunlara ek olarak 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Peki bütün bunlar Boğa burcunu nasıl etkileyecek?

 

16 Nisan’a kadar iş hayatınız hareketli geçebilir, fakat 16 Nisan itibariyle bu hareketlilik yerini durağan bir döneme bırakabilir. Keza  16 Nisan ile 10 Mayıs tarihleri arasında Venüs, Boğa burcunda ve yönetici konumunda olacak. Onun içinse bu tarihe kadar dikkatli adımlar atmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. 16 Nisan’a kadar yeni iş anlaşmaları ve iş seyahatleri, birbiri ardına gelebilir. Yine bu tarihe kadar iyi paralar kazanabilir, maddi sıkıntılarınızı hafifletebilirsiniz. Fakat 16 Nisan itibariyle ay sonuna kadar iş hayatınız oldukça durağan geçebilir.  Onun içinse, size tavsiyem, Nisan ayının ilk 16 gününü, iş hayatınız açısından çok iyi değerlendirmelisiniz. Bu durağan geçecek döneme birde 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulmasını da ekleyecek olursak, Nisan ayının son 15 günü iş hayatınızı ve sizi fazlasıyla zorlayacak diyebiliriz.

 

İşsiz bir Boğa iseniz 16 Nisan’a kadar gelen tekliflerden birini değerlendirmenizi tavsiye ederim, keza bu tarihe kadar bu tekliflerden birini değerlendirmezseniz Nisan sonuna kadar başka bir iş teklifi alamayabilirsiniz. Eğer satılık veya kiralık bir mülkünüz var ise aynı şeyler sizin içinde geçerli, yani 16 Nisan’a kadar mülkünüze sizin beklentilerinize yakın bir meblağda teklif veren bir müşteri çıkarsa kaçırmayın derim, çünkü geriye kalan diğer 14 günlük dönemde mülkünüze başka bir müşteri çıkmayabilir. Ortak iş yapmayı planlayan veya işine ortak arayan Boğalar içinde aynı durum söz konusu olabilir. Kısacası sevgili Boğalar Nisan ayının ilk 16 günü şanslı, geriye kalan son 2 haftada şanssız olduğunuz bir dönem olabilir.

 

Nisan’ın 20’sinde bile bir ödemeniz var ise bu ödemenizi 16 Nisan’a kadar yapmanızı öneririm, çünkü bu tarihten sonra ay sonuna kadar ödemelerinizi yapmakta zorlanabilirsiniz. Onun içinse elinizdeki parayı iyi değerlendirmeli ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak, 21 Nisan ile 1 Haziran tarihleri arasında Mars Boğa burcunda zararlı konumda ilerleyeceği için bu tarihler arasında oldukça gergin ve öfkeli olabilirsiniz. Bundan dolayıda partnerinize karşı telaffuz edeceğiniz bazı sözlerin geri dönüşü olmayabilir. Özellikle bu tarihler arasında, partnerinizle aranızda yaşanması muhtemel sorunlar karşısında, kesinlikle sağduyulu olmalısınız. Aksi halde partnerinizi kırıp, ilişkinizi yıpratabilirsiniz. Sağduyulu davranmazsanız ileride kendinize kızabilir ve büyük bir pişmanlık yaşayabilirsiniz. Özellikle de 25 Nisan’da yaşanacak Ay tutulması sizi iyice gerecek. Onun içinse fevri davranışlardan kesinlikle kaçınmalısınız.

 

Kısacası bu bahsettiğim süreç içerisinde evli ve çocuk sahibi Boğalar aynı şekilde çocuklarına karşıda gergin olabilir, bu gergin döneminizde öfkenizi çok iyi kontrol etmelisiniz. Aksi halde çocuklarınıza da sonrasında pişman olacağınız fevri davranışlar sergileyebilirsiniz. Bekar ve yalnız Boğalar Nisan ayı içinde kısa süreli, başlamadan biten ve acabalarla dolu duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bu durum neticesinde de Nisan’ı da yalnız geçirebilirsiniz.

 

Sinir ve strese dayalı, tansiyon, kolesterol, diyabet gibi sağlık sorunları olan ve psikolojik sağlık problemleri yaşayan Boğaların sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda var. Ayrıca soğuk algınlığı gibi gribal enfeksiyonlara da dikkat etmelisiniz. Göz, deri v.b bölgelerinde alerjik  sağlık sorunu olan Boğalar aman kendinize dikkat edin.

 

Mayıs ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Nisan diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir