ikizler burcu çocuğu

ikizler burcu çocuğu. İkizler çocukları, dikkatini çeken yüksek yerlere bir şekilde ulaşıp dokunmaktan çok hoşlanırlar. Genelde az uyurlar. Bu, aile…

Kova burcu çocuğu

Kova burcu çocuğu. Kova bebeklerinin saati saatine uymaz. Ruh halleri sıcak veya soğuk gibi değişim gösterebilir. Bu da ebeveynlerde…

Balık burcu 2013 Aşk Hayatı

Balık burcu 2013 aşk hayatı 20 Mayıs-17 Haziran arası ise aşk ve duygusal hayatınızda çok fazla hareketlilik olacak. Beşinci eviniz olan…

Balık burcu 2013 iş hayatı

Balık burcu 2013 iş ve kariyer. 2013 yılında kariyerinizle ilgili pek çok olumlu gelişme sizi bekliyor. Kariyer noktanızı yöneten Jüpiter burcunuzda…

Kova burcu arkadaşlığı

Kova burcu arkadaşlığı. Arkadaşlarının onlara bağlı olmasından hiç hoşlanmazlar. Çok samimiyetten sıkılan Kovalar, yıllarca görüşmediği…

Balık burcu 2013 Sağlık

Balık burcu 2013 sağlık. Bu yıl Jüpiter sayesinde sağlıktan yana pek probleminiz olmayacak. Olsa bile bunları hızlı biçimde atlatabilir, kendinizi…

Balık burcu 2013 Eğitim

Balık burcu 2013 eğitim. 21 Ekim-9 Kasım tarihlerinde çok yönlü düşünmeye açıksınız. Karamsar olmaktan kaçındığınız sürece başarılısınız…

Balık burcu çocuğu

Balık burcu çocuğu Konuşmayı çok erken öğrenir. Masal dinlemek çok hoşlarına gider, okumayı öğrenir öğrenmez hikaye kitaplarına sarılırlar, edebiyat…

Balık burcu Ocak yorumu

Ocak ayında sizi neler bekliyor? Hayatınızda neler değişecek? Aşk ve iş hayatınızda neler olacak? İşte bütün detaylarıyla Balık burcu Ocak (2013) yorumu.

Balık burcu aşk uyumu

Balık burcu hangi burçlarla anlaşabilir? Hangi burçlarla neden anlaşamaz? İşte Balık burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar.

Balık burcunun özellikleri

Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler; duygusal yapısının bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler.

Yükselen burcunuz Balık ise

Siz esrarlı,romantik ve hayal dünyası oldukça zengin birisiniz. Sizi diğer insanlar anlamakta zorluk çekecektir. Sizin görünüşte iki farklı yarınız vardır. İşte detaylar.

Balık burcu diyet listesi

Balık burcu çok kolay kilo alabilen bir burçtur.Tatlılarla arası oldukça iyidir. Şekerlemelere düşkün oldukları için dişleri çok çabuk çürür. İşte Balık burcuna özel diyet listesi.

Balık burcu aşk ve evlilik

Duygusal beraberliklerinde Su grubu ile Balık arasında mükemmel bir iletişim vardır. Başarılı bir ilişki yaşama olasılıkları çok yüksektir. İşte diğer detaylar.

Balık erkeği aşk

Sakin ve uyumlu oluşu partnerinin beğenisini kazanır. Her söylenene inanmaz, ilişkilerinde dürüst yaklaşım sergiler, merhametlidir. İşte detaylar.

Balık burcu arkadaşlığı

Balık burcu arkadaşlığı. Balıklar grup içinde enteresan tavırlarıyla dikkat çekerler. Sakinken bir anda hırçınlaşabilir, arkadaşını tartaklarken…

Balık kadını aşk

Her daim ilgisini belli eder, partnerini denetim altına alır ve her ortamda ona sahip çıkar, kimseye laf ettirmez. İşte diğer detaylar.

Balık burcu iş hayatı

Balık çalışanı sürekli teşvik edilmeyi bekler. Yoksa sıkılmaya başlar ve verimi düşebilir. Genelde hastalık mazeretiyle işi asan tiplerdir. Huzurlu bir ortamda çalışmayı çok isterler.

Balık burcunun yönetici gezegeni

Balık’ın yöneticisi Neptün’dür. Neptün hakkında astrolojik açıklamalarda sağlıkla ilgili bir şeyler söylenecekse sinir sistemi ve paratiroit bezlerle ilgili yorumlar yapılabilir.

Balık burcu erkeği

Balık burcu erkeği nasıl bir kişiliğe sahiptir? Neleri sever, nelerden hoşlanmaz? İşte bütün genel hatlarıyla Balık burcu erkeği.

Balık burcu kadını

Balık burcu kadını nasıl bir kişiliğe sahiptir? neleri sever, nelerden nefret eder? İşte iyi ve kötü bütün yönleriyle Balık burcu kadını.

Balık burcu ünlüleri

Ünlülerin burcunu merak mı ediyorsunuz? Hangi ünlülerin burcu Balık? Gelin hep birlikte Balık burcunun ünlü isimlerini tanıyalım.

Kova burcu Ocak yorumu

Ocak ayında sizi neler bekliyor? Hayatınızda neler değişecek? Aşk ve iş hayatınızda neler olacak? İşte bütün detaylarıyla Kova burcu Ocak (2013) yorumu.

Kova burcu aşk uyumu

Kova burcu hangi burçlarla anlaşabilir? Hangi burçlarla neden anlaşamaz? Hangi burçla aşk ve ilişki yaşayabilir? İşte Kova burcunun diğer burçlarla uyumu.