Jüpiter, burcunuzda ilerlerken pek çok konuda şans, sizi ilişkilerden yana da desteklemekte. Son iki yıldır, 2010 Eylül’den bu yana ilişkilerinizde çok sert dersler aldınız. Hassasiyetlerinizin kabuk bağladığını bile söyleyebiliriz. Aşkta ve evlilikte endişe ve stres daha fazlaydı. Ancak şimdi aşk hayatınız artık hareketlenmekte. Daha iyimser olabilir ve girişken yanlarınızla yeni ilişkilere yönelebilirsiniz. Bu konuda keyif almak ve daha fazla duygusal paylaşım yaşamak, sizi oldukça mutlu edecektir.

 

Başkalarını etkilemek ve akıcı ilişkiler yaşamak konusunda oldukça başarılısınız. 11-18 Şubat arasında Venüs/Jüpiter beraberliği sizin daha yapıcı ve etkileyici olduğunuz dönemler getirmekte. Bugünlerde aşktan yana fazlasıyla şanslı ve keyifli olabilir, aşk hayatınızda istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde istediklerinizi kolay elde edebilir ve paylaşmaktan keyif alabilirsiniz. Ayrıca duygularınızdaki yoğunluk, ilişkilerinize çok hoş bir elektrik taşıyacaktır. Yine bu günlerde partnerinizin beklentilerini çok iyi anlayabileceksiniz.

 

20 Mayıs-17 Haziran arası ise aşk ve duygusal hayatınızda çok fazla hareketlilik olacak. Beşinci eviniz olan Yengeç’te ilerleyen Venüs, sizi daha yakın ve keyif alabileceğiniz ilişkiler içine çekebilir. Yine bu günlerde duygularınızda coşku öne çıkıyor. Duygularınızı partnerinizle paylaşmak ve koruyucu olmanız mümkün. Bu dönemde ailevi konular, çocuklar da büyük mutluluk getirebilir. 7-9 Haziran’da Venüs/Uranüs’e dikkat etmelisiniz! Etkileyici, heyecan verici ve ani ilişkiler hayatınıza girebilir. Bu dönemde kendi duygularınızın sesini dinlemelisiniz. Evliliğiniz konusunda ise söylenecek çok şey var. Satürn, yedinci evde Başak’ta sizi test eden ve zorlayan gelişmeler yaşattı. İki buçuk yıldır kısıtlandınız.

 

Bu etkilerden gereken dersleri almış olmalısınız. Ancak, 23 Nisan-13 Mayıs arasında Satürn/Uranüs karşıtlığı ilişkilerde ve evlilikte size bazı sorunları yeniden geri getirebilir. Ancak yine de bu durum daha çok önceki yıldan gelen durumların çözülmesi niteliğinde olabilir. Daha gerçekçi ve sağduyulu davranmalısınız. 7 Haziran-31 Temmuz arasında Mars, karşıt burcunuzda olacak. Bu dönemde evlilik hayatınıza, yakın arkadaşlıklara ve ortaklıklara önem vermelisiniz. Yükselen burcu Balık olanlar için bu daha da belirgin olabilir. Bazı terslikler ve karşıtlıklar sizi gerebilir. İlişkilerde son derece kışkırtılmaya açık olacaksınız.

 

Birtakım eleştiriler karşısında yapıcı olmayı başarmalısınız. Sizin tek başına hareket etmeniz zorlaşmakta. Bu süreçte sorumluluk almaya açık olmalısınız. Olaylara sakin yaklaşabilmelisiniz. Bu durumun geçici olduğunu görmeniz lazım. 30 Temmuz-3 Ağustos arası Satürn/Mars beraberliği, ilişkilerinizin akışını engelleyebilir. Kendinizi duygusal olarak baskı altında hissedebilirsiniz. Biraz gevşemeye çalışmak ve eşin beklentilerine uyum sağlamak durumundasınız. Bu şekilde kriz yaratabilecek gelişmeleri aşabilirsiniz. İlişkide size destek veren olumlu dönemler de olacak. Zira Venüs, 7 Ağustos’ta Terazi burcunda ilerleyecek.

 

7-9 Ağustos’ta, Venüs/Satürn etkisi ile ilişkilerinizde yapıcı ve akılcı yanlarınızı ortaya koyma şansınız var. Bu günlerde eşin duygusal durumunu daha iyi görebilirsiniz. Belki kendi duygularınızı geri plana atabileceksiniz. 15-24 Ağustos arası keyifli günler olabilir. Venüs/Mars beraberliği sizi daha fazla paylaşım ve heyecana itecek. İlişkilerinizde aradığınız tempo ve uyum öne çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir