Sevgili Kovalar  Ocak ayının ilk yarısında mesafeli bir ilişki alışverişi göze çarpar. Gerek özel hayatınız gerek iş ve gerekse ailevi konularda kimseyle bir şeyinizi paylaşmak istemezsiniz. Sizin kendinizi anlatmak veya anlaşılmak gibi bir derdiniz yoktur. Çünkü bu ilk iki hafta bir çok meselenin içsel anlamda gözden geçirilmesi ve kafanızın içinde yerli yerine konulması şarttır. Olumsuz bir iki hafta olarak değerlendirilmemelidir. Sadece sessiz ve belki de planlarınızı kimseye sezdirmeden ele almak için gerekli bir zaman dilimidir. Yarım kalan işler toparlanır. Özel meseleler üzerinde düşünülür. İş anlamında yapmak istedikleriniz derlenir toparlanır ve hazır hale getirilir. Geçmiş yılın bir muhasebesi yapılır. Yeni adım atılan yıl için hedefler belirlenir. Şartlar uygun değilse, önünüzde engeller varsa, bunların nasıl düzene konulacağı hususunda değerlendirmelerde bulunulur. Ayın ikinci yarısı sizin için gayet olumludur. Bundan önceki iki hafta süre içinde ele alınanlar şimdi yürürlüğe konabilir, girişimlerde bulunulur, gayet hızlı bir şekilde uygulamaya geçilir. Yeni hedefler belirlenir, aktif gücünüz, enerjiniz yüksektir. Özgürce fikirlerinizi ifade edebilirsiniz. Ay sonuna doğru, ilişkiniz, aşk hayatınız, partnerinizle alakalı konularda dikkatli olunmalıdır. Aranızda beliren sorunlar, bir tarafın hakim olma dürtünüz canınızı bir hayli sıkabilir.

 

2013 Ocak Ayı Astrolojik Takvimi

9 Ocak saat: 06:11 Venüs Oğlak burcuna girişi

11 Ocak saat: 21:44 Oğlak burcunda Yeniay

19 Ocak saat: 09:25 Merkür Kova burcuna girişi

19 Ocak saat: 23:52 Güneş Kova burcuna girişi

27 Ocak saat: 06:39 Aslan burcunda Dolunay

30 Ocak saat: 13:37 Jüpiter İkizler burcunda düz seyrine geçişi

 

Pozitif Enerjili Günler: 4-5-9-13-17-18-22-23-31 Ocak. Zayıf Enerjili Günler: 6-7-19-20-27-28 Ocak. Aşkta En Şanslı Günler: 22-23 Ocak. Parasal Açıdan Şanslı Günler: 15 Ocak. Yeni Ay: 12-13-14 Ocak. (Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır.)

 

Dolunay: 26-27-28-29 Ocak. (Ay-Aslan geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir