Medyum Kağan
Medyum Kağan
Balık burcu 2013 Eğitim
Balık burcu 2013 Eğitim
Balık burcu 2013 eğitim. 21 Ekim-9 Kasım tarihlerinde çok yönlü düşünmeye açıksınız. Karamsar olmaktan kaçındığınız sürece...
31 Aralık 2012 05:57
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

1-18 Mart tarihlerinde Merkür burcunuzdayken çok yaratıcı olabilirsiniz. Sezgilerinize de güvenebilirsiniz. Eğitim konularında şanslı olabileceğiniz başka bir dönem Nisan başında. Kendinize güvenebilir, pratik ve gerçekçi kararlar alabilirsiniz. Özellikle eğitim çalışmalarına hız verebileceğiniz bu günlerde sınavlarda başarı sizi bekliyor.

 

Diğer taraftan 21 Ekim-9 Kasım tarihlerinde çok yönlü düşünmeye açıksınız. Karamsar olmaktan kaçındığınız sürece başarılısınız. Yeni şeyler öğrenmek ve kendinizi geliştirmek açısından şanslı bir dönem olabilir. Başkalarının fikirleri size yol gösterebilir. Nitekim Jüpiter’in burcunuzda olması bu yıl mükemmel eğitim şartları elde edebileceğinizi göstermekte. Yeni bir eğitim programına katılmalı, değişik kurslardan yararlanmaya bakmalısınız. Eğitim olanaklarını çarçur etmemeli, kendinize olan güveninizi tazelemeye çalışmalısınız. Bu koşullar, eğitsel imkanların iş açısından da çok yararlı olacağını anlatıyor.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa