Bu yıl Jüpiter sayesinde sağlıktan yana pek probleminiz olmayacak. Olsa bile bunları hızlı biçimde atlatabilir, kendinizi koruyabilirsiniz. Kuşkusuz bazı gergin dönemler olabilir. Özellikle 10 Mart’a kadar sağlığınızı önemsemelisiniz. Aşırı çalışma ve iş kaynaklı gerginliklerin vücudunuzu zayıf düşürmesi mümkün. Hatta bu gelişmeler Haziran başına kadar bir gölge oluşturmakta.

 

İş ortamında, 1-3 Mart arası Mars/Merkür etkisi sizi zihinsel olarak yorabilir ve hatalara açık olabilirsiniz. Bu günlerde başkaları ile fikir çatışmaları ve ayrılıkları sinir sisteminiz açısından yıpratıcı olabilir. 14 Nisan-4 Mayıs tarihleri size Uranüs/Satürn etkisi ile çok başka kritik gelişmeler getirmekte.

 

Zira Uranüs burcunuza tekrar geri gelmiş olacak. Özellikle ilişkilerden kaynaklanan gerginlikler, fiziksel olarak sizi yorabilir. Beklenmedik reaksiyonlar gösterebilirsiniz. 2-7 Haziran tarihleri arasında Mars/ Neptün etkisi altında olacaksınız. Aşırı fedakarlık gerektiren ve sizi hizmet etmeye zorlayan konular öne çıkabilir. Endişeler ve gururunuzu zedeleyen konular nedeni ile, işte kendinizi yetersiz, kırılgan hissedebilirsiniz. Sinirsel zayıflıklar bu günlerde yoğunlaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir