2013 yılında kariyerinizle ilgili pek çok olumlu gelişme sizi bekliyor. Kariyer noktanızı yöneten Jüpiter, burcunuzda ilerlemeye başlıyor. 18 Ocak tan itibaren artık pek çok yeni sorumluluk alacaksınız. İş hayatı ile ilgili planlarınız ve hedeflerinizde olumlu bir sürece giriyorsunuz. Kişisel olarak yapabileceğiniz pek çok şey olacak. İstediğiniz yönde ilerlemeniz ve yol almanız mümkün. Karşınıza çıkacak olanaklarla hedeflerinizi büyütebilirsiniz.

 

Ancak biraz istikrarlı ve kararlı olmanız gerekecek. Bu sayede kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Birçok genişleme eşliğinde başarı elde edebileceksiniz. Bu dönemi bir fırsata dönüştürmek size çok şey kazandıracaktır. Yeni sorumluklar almaya hazır olmalı ve üstlerinizle ilişkilerinize önem vermelisiniz. İşinizde yabancılarla alakalı konular ve seyahatler sıklaşabilir. Artan iş yükünüzün sizi uğraştıracağı dönemlere ise dikkat etmelisiniz. 10 Mart tarihine kadar sizi işte zorlu bir dönem beklemekte. Bu dönemde geri harekette olan Mars, iş ortamından kaynaklanan koşullar yüzünden sıkıntılara işaret ediyor olabilir.

 

İşleri tamamlamanız için daha fazla konsantre olmalısınız. Enerjinizi toparlamalı ve biriken işlerinize odaklanmalısınız. Aşırı gurur yaptığınız işler de, sorun çıkarıyor olabilir. Yatırım ve parasal konularınızda ise Terazi’de ilerleyen Satürn’e dikkat edilmeli. Başkalarının kaynakları ve fonları ile ilgili sorumluluklar öne çıkabilir. Ortaklaşa nedenlerden dolayı bazı engeller yaşanması çok olası. Miras, evlilik ya da ortaklıkların getirdiği maddi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle artık kendi birikimlerinizi temkinli kullanmak durumundasınız. Olumlu bakıldığında kredi, borç ve alacak konularınızda başkalarından destek görmekte zorlanmayacaksınız. 22 Temmuz-1 Ağustos ise harcamalarınızın ve giderlerinizi aniden artması söz konusu olabilir.

 

Zira diğer taraftan kullandığınız krediler veya aldığınız borçlar unutulmamalı. Bu süreçte gerçekçi olmanızda yarar var. 15 Ocak-15 Şubat’taki Satürn/Plüton karesi parada, finans alanında zorunlu hareketlere, geri dönüşü olmayan kararlara işaret ediyor. Maddi kazançlarınızı artırabileceğiniz olanaklar, şanslar 8 Mart-1 Nisan arasında belirgin hale geliyor. Sizi motive eden gelişmelerle iyimserlik kazanacaksınız. Beklediğiniz paralarda rahatlık ve tatmin yaşayabilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler ise yeni iş konularını gündeme getirebilir. Daha sıkı çalışmanız gereken bu süreci mutlaka değerlendirmelisiniz. Zira kazançlarınızı artırabileceğiniz olanaklarla kendinize güveniniz gelecektir. 7 Haziran’da Jüpiter, bu kez para evinize yerleşecek.

 

7 Haziran-20 Temmuz arasında Jüpiter/Uranüs beraberliği size yeni fırsatlar getirecektir. Bu durum iş hayatından gelebilecek şanslı paralara da işaret etmekte. Kişisel olarak kazançlarınızı artırmakta başarılı olacaksınız. Bu dönemde ani parasal şanslar var. Beklediğiniz destekler bu süreçte hızlanabilir. Kendi çabalarınızla çok şey yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek yönünde adımlar atabileceksiniz. Ancak bu dönem risk almamalı ve birikim yapmaya çalışmalısınız. Ancak aşırı abartılı girişimler ve iyimserlik de dengelenmeli. 6 Temmuz civarı Jüpiter/Plüton karesi maddi konularda aşırı risk taşıyabilir. Parasal beklentilerinizi büyük tutmamalısınız. Aynı zamanda ileriye dönük parasal planlarınız sekteye uğrayabilir.

 

Biraz mücadele etmeniz gerekecek. 8 Ağustos sonrası Venüs/Mars yatırımlar alanında ilerlemeye başlıyor. Başkalarının maddi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ortaklaşa bir konudan size destek gelebilir. Bu dönem aynı zamanda zevk ve ortaklaşa nedenler için de çok harcama yapabilirsiniz. 15 Eylül tarihine kadar bu şansı kullanmalı ve kararlı olmalısınız. 9-19 Eylül arasında işten yana maddi sürprizler öne çıkmakta. Beklentilerinizin gerçekleşmesi ile hızlı ilerleyebilirsiniz. Zira meslek hayatınızdan ve üstlerden gelebilecek destekler maddi olanakları beraberinde getirebilir. Bu dönemde yine kişisel çabalarınızla önemli adımlar atmak ve başlangıçlar yapmak lehinize olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir