Nohut Büyüsü Uygulamasının etkili olup olmadığı yapılış tarzına göre değişir. Bilinen ve genel anlamda uygulanan Nohut Büyüsü 41 Nohut üzerine İhlas suresi okunması, ardından nohutların suya atılarak pişirilmesi ve nohutlar suda şişerken bazı dilek yada duaların okunması ile uygulanır. Bu uygulama nerede ise bir çok kişi tarafından bilinen ve uygulanmış bir işlemdir. Uygulama çoğu kez başarıya ulaşmış, istenen kimsenin araması yada bir şekilde haberinin alınması sağlanmıştır.
Ancak ne yazık ki bu durum kısa süreli sonuçlar vermiştir.

 

Gerçek anlamda Nohut Büyüsü nün öncesi ve sonrası işlemleri vardır. Havas ilminde; ister vefk, ister muska yada celb işlemi olsun nerede ise tüm uygulamalar tabiri caiz ise bir zincirin halkalarına benzer. Halkası eksik olan bir sıra zincir oluşturmaz. Dolayısı ile yapılan bir işlemde her zaman öncesinde yapılan uygulamalar ve bu uygulamaların sonucuna göre devam edilen işlemler vardır. Her şey bir basamak gibidir. Yani birinci basamağı çıktıktan sonra, ikinci basamağa çıkmayı başarırsınız ve sonrası üçüncü basamakla devam eder, gider.

 

Nohut Büyüsü öncesinde yapılması gereken işlemler tam olarak uygulandıktan sonra, Nohutlar üzerine okunması gereken dualar okunur ve Nohutlarla birlikte bazı malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin tam ve eksiksiz olması gerekir. Mesela ufak bir ipucu: Nohut Büyüsü hiç kullanılmamış bir tencere ile yapılır. Nohutlar pişerken yapılması gereken uyglamalar ve okunması gereken dualar vardır. Nohut Büyüsü nün tutması ve istenen dileğin gerçekleşmesi için kurallarına uyulması şarttır. Kurallarına uyularak yapılan tüm uygulamalar, başarıya ulaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir