Azize ssp hastası ve 5 yılı aşkın bir süredir yatalaktı. Doktorlar yürümesi imkansız dedi. Medyum Kağan kendisine has seanslarıyla Azize’yi 1.5 ay gibi kısa bir sürede yürütmeyi başardı. Azize artık yürüyor, koşuyor, kendi tuvalet ihtiyacını bile kendisi giderebiliyor.

Haberin videosu için tıklayın     Haber resim galerisi için tıklayın

 

Azize Yüksel, 12 yaşlarında SSP hastalığına yakalandı. Ailesi Azize’nin tedavisi için her kapıyı çaldı, hatta Azize’nin ailesi, daha iyi tıbbi imkanların olabileceğini düşünerek memleketleri Mersin’den İstanbul’a taşındılar. Ailesi Azize’yi doktor, doktor, hastane, hastane gezdirdi ama tıbbi olarak bir sonuç alamadılar. Doktorlar, Azize’ye SSP tanısı koydular ve yürümesinin imkansız olduğunu söylediler. Ailesi de bunun üzerine ilaç tedavisini bıraktı, Azize’nin iyi olacağına dair bütün umutlarını yitiren babası Ercan Bey, İstanbul’da Beyin Cerrahı bir arkadaşının aracılığıyla Medyum Kağan ile tanıştı.

 

Medyum Kağan ile bir araya gelen Ercan Bey, SSP hastası kızı Azize için Medyum Kağan’a bir seans yaptırdı. Medyum Kağan bu seansta, Azize’nin ne zaman nerede hastalandığından tutunda, neler yaşadığına kadar her şeyi söylemesi üzerine, Ercan bey, Azize’ye iyi gelebileceğini düşünerek seansların devamı için Medyum Kağan’ı evine davet etti.

 

Medyum Kağan 2 ay gibi kısa bir zaman içinde Azize’ye kendine özgü yöntemleriyle 5 seans yaptı. Medyum Kağan’ın kendine özgü yaptığı bu seanslardan sonra Doktorların yürümesi imkansız dediği Azize yıllardır mahkum olduğu yataktan kurtulup, yürümeye başladı.

 

Azize’nin ayağa kalkıp yürümeye başlamasından sonra da seanslarına devam eden Medyum Kağan böylesine bir konuda başarılı olmanın verdiği haklı gururla  Azize, için sevinirken, şunları söyledi, ‘’Bu durum Yüce Allah’ın bir takdiri bizler sadece vesileyiz, ben Azize’ye muska yazmadım, ilaç da vermedim, sadece kendi doğaüstü yeteneklerimi kullandım, sonuç ortada, Azize yürüyor, tuvalete bile kendi gidebiliyor, Azize’de mutlu ailesi de bende mutluyum’’ dedi.

 

Azize şuan 17 yaşlarında 5 yılı aşkın bir zamandır yatağa mahkum yaşıyordu, Medyum Kağan’ın yaptığı 5 seans sonrasında artık Azize yatağa mahkum olmaktan kurtuldu, birçok zaruri ihtiyacını kendisi giderebiliyor.

 

İnternet sitemizdeki bu video görüntüleri ve haber ailenin kendi onayı alınarak yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir