3 Kasım 2013 Pazar günü Türkiye Saatiyle 15:20’de meydana gelecek halkalı Güneş tutulması Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ve yükselen burcu Boğa, Aslan, Akrep ve Kova olanları etkileyecek. 21 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayan Merkür gerilemesi 11 Kasım 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Hem 3 Kasım’da meydana gelecek halkalı Güneş tutulmasını, hemde 11 Kasım’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesini göz önünde bulunduracak olursak ilişkinizi yıpratacak hareketlerden kaçınmalı, çek, senet, iş sözleşmesi imzalamamalı, kredi kullanmamalı ve asla kefil olmamalısınız. Aksi halde içinden çıkılmaz bir durumun içine girebilirsiniz. 11 Kasım’a gergin olacağınız için gerek iş gerekse sosyal çevrenizdekilerle gereksiz polemiklere girmekten kaçınmalısınız.

 

Güneş tutulması Yengeç burcunu nasıl etkileyecek?

Tutulmayla birlikte aşk hayatında ve varsa çocuklarınızla ilgili sorumluluk gerektiren krizler yaşanabilir. Çocuğunuzla (sağlığı eğitimi vs.) daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Çocuk sahibi olmak için uzun vadeli bir tedaviye başlayabilirsiniz. Hamile olan Yükselen Yengeçler ise kendilerini yormamaya dinlenmeye özen göstermeleri gerekiyor. Sahne sanatları, yaratıcılık içeren işler ve sportif faaliyetler daha fazla konsantrasyon ve çalışmayı gerektirebilir. Hobinizi işe dönüştürmek, profesyonelce yapmak için yeni adımlar atabilirsiniz.  Aşk yaşamınızdaki sorunları çözmek için çabalayabilir olmuyorsa da ayrılık kararı alabilirsiniz. Sorunların üstesinden gelmek için ikili ilişkilere ve iletişime önem verin, çevrenizden destek göreceksiniz.

 

Yengeç burcu Kasım yorumu

Derin evrensel dalgalar hayatınızın temellerini sarsıyor ve geleceğinizi, daha önceden fark etmediğiniz olanaklara açıyor. Bu değişiklikler tabii ki bir gecede ortaya çıkamaz. Hayatınızın sizi nereye götürdüğünü anlayacağınız gelecek yıla da sarkabilir. 2014 yılının neredeyse tamamında, Satürn’ün Jüpiter ile yaptığı uyumlu 120 derecelik açılar sayesinde, koruma altında gibiydiniz, fakat çalışkan Satürn’ün  Kasım’da asi Uranüs’le karşı karşıya gelmesi, sizin için kötü bir sürpriz olabilir.

 

Uranüs’ün önüne geçilmez tavrı, olayları iyice içinden çıkılmaz hale getirebilir ve daha kısa bir zaman önce kabul ettiğiniz sorumluluklar şimdi size doğru değilmiş gibi görünebilir. Güneş  Satürn ve Jüpiter’le  Uranüs’le 120 derecelik açılar çizerek ışığıyla bu çelişkiye güzel bir çözüm getirecek. Tüm bu yoğunluk, dolunayı, Venüs’ün 7. İlişkiler evinizdeki Oğlak’a gelmeden Önce, gergin Plüton’la 12 Kasım’daki kavuşumları sayesinde iyice artacak.

 

16 Kasım’da, Mars’ın 6. Günlük İşler evinizdeki Yay’a girmesiyle, iş hayatınızda yoğunluk gözleniyor ancak bunu, Merkür’ün Jüpiter, Satürn ve Uranüs’le uyumu sayesinde ılımlı karşılayacaksınız. Yolunda gitmeyen işler için üzülmek yerine, yolunda gidenlerin olabildiğince keyfini çıkarın. Güneş ve Merkür’ün sırasıyla 21 ve 23 Kasım’da Yay burcuna girmeleriyle, hayatınıza pek çok yorucu iş giriyor, fakat Yay yeniayı size bunları tamamlamak için yeterli gücü verecek.

 

12 Kasım’da arkadaş canlısı Venüs Plüton’a katılarak, ifade edemediğiniz duygulardan dolayı korkmanıza sebep oluyor. Umutsuz da görünse, aklınız ne derse desin kalbinizin dediğini yapmaya hazırsınız. 13 Kasım’daki kararlı Boğa burcu dolunay/, hayatınızı artık sabitleştirmek istediğiniz için ayaklarınız üstünde durma şansı veriyor. Aynı gün iyiliksever Jüpiter’in şaşırtıcı Uranüs’le yapacağı 60 derecelik açı sayesinde, iyi haberler beklenmedik bir fırsat olarak karşınıza çıkacak. Tam teslim olacakken hiç ummadığınız dilekleriniz bile kabul olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir