Medyum Kağan
Medyum Kağan
Yengeç burcu 18 Temmuz 2013
Yengeç burcu 18 Temmuz 2013
Yengeç burcu 18 Temmuz 2013 yorumu. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir....
18 Temmuz 2013 02:19
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Gönül meselelerindeki durgunluk, kendine kapanmış bir davranış göstermenizin ana nedeni olabilir. Son günlerdeki dalgınlığınızın nedenini yüreğinizdeki boşlukta arayabilirsiniz.

 

Aşk Geçmiş, gelecek birbirine karışmış durumda. Olayların ne zaman ve nasıl sonuçlanacağını kestiremiyorsunuz. Adeta duygularınız ölmüş gibi. Bu nedenle aşk enerjiniz çok düşük. Yaptığınız bazı hatalardan dolayı kendinizi çok fazla suçluyorsunuz ve bu durum içinize dert oluyor. Birazcık zaman ihtiyacınız var. Her şey yoluna girecek.

 

İş Hayatı Fırtına öncesi sessizliği yaşıyorsunuz. İş hayatınızdaki belirsizlik yerini koruyor. Fakat birkaç güne işleriniz hareketlenecek. Yeni ve sürpriz işler yolda.

 

Ekonomi Parayı iyi koruyor, ama gerekli durumlarda da sakınmayabiliyorsunuz. Bu konularda da fazlaca paylaşmacı birisiniz. Yakın zamanda sevinçli para haberleriniz olabilir. Alçakgönüllü yaşam tarzınız sizi dara sokmuyor.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa