3 Kasım 2013 Pazar günü Türkiye Saatiyle 15:20’de meydana gelecek halkalı Güneş tutulması Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ve yükselen burcu Boğa, Aslan, Akrep ve Kova olanları etkileyecek. 21 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayan Merkür gerilemesi 11 Kasım 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Hem 3 Kasım’da meydana gelecek halkalı Güneş tutulmasını, hemde 11 Kasım’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesini göz önünde bulunduracak olursak önemli kararlar almamanızı yada daha önceden aldığınız kararları bu tarihe kadar uygulamaya koymamalısınız.

 

Güneş tutulması Yay burcunu nasıl etkileyecek?

Tutulmayla birlikte gizli kalmış konular, perde arkası işler, sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. İyimser kalmakta zorlanabilirsiniz. İç sesinizi dinlemenin, kendinizle/sorunlarınızla yüzleşmenin tam zamanı. Daha geri planda kalmak isteyeceğiniz iş ve projelere yönelebilir, yeni uzun vadeli sorumluluk gerektiren görevler üstlenebilirsiniz. İş hayatına ilişkin yeni gelişmelerde yaşanabilir.

 

Yay burcu Kasım yorumu

Yılınızı yeniden gözden geçirmek ve asıl amacınızı yeniden düzenlemek için yeterince zamanınız oldu. Şimdi yol boyunca öğrendikleriniz her şeyi kullanma ve hayal ettiğiniz geleceği İnşa etmeye girişme vakti. 10. Genel Durum Evinizde bulunan itaatkar Satürn arasındaki uzun süreli karşı konumlanma, 4 Kasım’da Güvenlik Eviniz olan 4. Evdeki isyankar Uranüs ile karşı karşıya geleceğinden, aceleciliğiniz her zamankinden daha yüksek seviyede olabilir. Bu, bu tür beş karşı konumlanmadan ancak.

 

Basit bir çözümü olmasa da, artık, bu karşılıklı benzersiz arzuların yaşamınızda nasıl stres yarattığını daha iyi anlamanız için bir fırsatınız var. Dolunay  size düşlerinizle yapmanız gereken şey arasındaki büyük uçurumu hatırlatacak. Bu kez yaşamınızdaki potansiyelden dolayı biraz bunalacaksınız ancak bundan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu ay önünüzdeki en pragmatik konulara karşı özenli olmaya devam etmeniz önemlidir.

 

Yeni Ayı hem entelektüel Merkür hem de cesur Mars İle birleşerek canlılığınızı arttıracak ve size, tatil sezonunun büyük bölümü boyunca devam etmesi gereken büyük bir neşe verecek  Kasım’da Yay’dan geçen ve derin memnuniyetsizlikle çok kişisel bir şekilde yüzleşmenizi isteyecek olan Ay, Satürn ve radikal Uranüs arasında 4 Kasım’da karşıtlık oluşturmada aktif rol oynayacak. Venüs Ay’ı takip edecek ve karşı konulmaz yeni macera arzusu mevcut yükümlülüklerinizle doğrudan çelişeceğinden, huzursuzluğunuzu arttırarak 3 Kasım’da Satürn ve Uranüs ile 90 derecelik bir açı oluşturacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir