Geride bıraktığımız son 2 ay sizi çok yordu. İş hayatınıza kısır bir döngü hakimdi, aşk hayatınızda ise her şey kontrolünüzden çıktı ve üst üste gelen yaşanan bu terslikler sizi bunalttı. Fakat üzülmeyin, 3 Eylül’de Güneş, burcunuzun sorumluluk evi olan 11. Evinizde Satürn’le birleşecek. Bu Astrolojik döngü nedeniyle sorumluluklarınız artacak ve genel olarak olaylara müdahale edip hayatınıza disiplin getirmek isteyeceksiniz. 8 Eylül’de Jüpiter’in Satürn’le gerçekleştireceği üçgen iş hayatınıza büyük bir hareketlilik getirecek, böylece işleriniz açılacak ve para akışı hızlanacak. 8 Eylül itibariyle ortaya koyacağınız projeler iş çevreniz tarafından beğenilecek, yeni ve sürpriz anlaşmalara imza atacaksınız. Bu tarihlerde özellikle satmak, pazarlamak, iş bağlamak, ikna etmek açısından çok başarılı olacaksınız.

 

11 Eylül’de Ay, Yay burcuna girecek. Ay’ın burcunuza girmesi şansınızı ikiye katlayacak. Böylece iş hayatınıza 4 elle sarılacak, sürekli iş düşüneceksiniz. Bu şanslı günleri çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca bu dönemde sık sık iş seyahatlerine çıkabilirsiniz. İşinde yükselmeyi veya terfi etmeyi bekleyen Yaylar içinde sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bu dönem iş değişikliği yapmanız açısından da oldukça doğru bir zaman. Kısacası iş hayatınızla ilgili uzun süredir yaşadığınız sorunlar bu dönemde yerini çözüme bırakacak. İş hayatınızdaki bu hareketli ve şanslı günler 20 Eylül’de Güneş ile Plüton arasında gerçekleşecek 90 derecelik açıyla son bulacak. Onun içinse 8 ile 20 Eylül arasındaki bu şanslı günleri çok iyi değerlendirmelisiniz.

 

3 Eylül’de Güneş, burcunuzun sorumluluk evi olan 11. Evinizde Satürn’le birleşecek. Bu Astrolojik döngü nedeniyle sorumluluklarınız artacak ve ilişkinize karşı kendinizi daha çok sorumlu hissedeceksiniz. İlişkinizi ileri bir seviyeye taşımak için girişimlerde bulunacak, bu hareketinizle de partnerinizden tam not alacaksınız. Keza bu tarihten itibaren ilişkinizin adını koymak isteyeceksiniz. 8 Eylül’de Jüpiter’in Satürn’le gerçekleştireceği üçgen sayesinde ailelerinizin tanışması gündeme gelebilir. Bu tarihten itibaren bazı Yaylar ilişkilerinde somut adımlar atarak evlilik planları yapacaklar. Bekar ve yalnız Yaylar, bu dönemde etrafınızdakilerin ‘’Sen ne zaman evleneceksin? Artık evlen’’ sözlerinden sıkılabilirsiniz.

 

Küs yada ayrı olan çiftleri barıştırıp birleştirmek için büyükler devreye girebilir. Keza bu ay çevrenizdekiler özel hayatınızla ilgili sizin üzerinizde baskı kurabilirler. Çocuk sahibi olan Yayların çocuklarıyla daha yakından ilgilenmeleri gerekebilir. Çocuğunuzun geleceğini şekillendirmek adına bazı planlar yapabilir, yeteneğini desteklemek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Evli Yaylar, Eylül’ün ilk haftası kendilerini ve evliliklerini sürekli sorgulayabilirler. Bu nedenle zaman zaman gerilebilirsiniz. Fakat telaşa gerek yok çünkü, 8 Eylül’de Jüpiter’in Satürn’le gerçekleştireceği üçgen ve 11 Eylül’de Ay’ın Yay burcuna girmesiyle evliliğinizle ilgili bir çok sorunu çözmüş olacaksınız. Bu tarihten itibaren eşinizle olan bağınız güçlenecek ve evliliğiniz hiç olmadığı kadar renklenecek. 20 Eylül’de Güneş ile Plüton arasında gerçekleşecek 90 derecelik açı sayesinde aile ilişkileriniz dahada güçlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir