3 Kasım 2013 Pazar günü Türkiye Saatiyle 15:20’de meydana gelecek halkalı Güneş tutulması Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ve yükselen burcu Boğa, Aslan, Akrep ve Kova olanları etkileyecek. 21 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayan Merkür gerilemesi 11 Kasım 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Halkalı Güneş tutulmasını ve Merkür gerilemesini göz önünde bulunduracak olursak Kasım’ın siz Teraziler için zor bir ay olacağını söyleyebilirim.

 

Güneş tutulması Terazi burcunu nasıl etkileyecek?

Tutulmaya birlikte finansal sıkıntılarınız artabilir. Gelirinizi artıracak yeni fırsatlar, projeler içine girmek isteyebilirsiniz ancak bu kolay olmayabilir. Başarılı olmak için sabırlı programlı ve gerçekçi olmak şart. Yeni sorumluluklar beraberinde kazancı da size getirebilir. Ancak uzun vade de. Harcama ve ödeme planlarınızı gerçekçi şekilde düzenleyin. Uzun vadeli bir borcun altına girebilirsiniz. Özellikle 11 Kasım’dan sonra planları devreye sokmanızı önemle tavsiye ederim. Bazı yükselen Teraziler sahip olduklarını kaybetme riskiyle karşılaşabilirler.

 

Terazi burcu Kasım yorumu

Bu ay içinde stresli yüzleşme, işle ilgili üzüntüleri, potansiyel eksikliğini, tahammül edilemez bir patronu işaret ederek, 12. Ruhaniyet evinizle 6. İş evinizi birbirine bağlayacak. Bu ani bir kriz olsa da, hareketleriniz daimi sonuçlara yol açacağı için hemen bir çözüm bulmak istemeyeceksiniz.Kasım’da iyimser Jüpiter ile Uranüs arasındaki destekleyici 60 derecelik açı, daha ilgi çekici bir kariyer imkânına işaret ediyor. 21 Kasım’daki, stratejik Jüpiter ile Satürn arasıdaki 120 derecelik açı, bu ayın son önemli açısı olacak ve gelecek planınızı yapmanıza yardımcı olmak için, iyimserliği, etkili bir şekilde gerçek ite birleştiren yeni bir görüş açısı sağlayacak.

 

Yönetici gezegeniniz Venüs, kaynaklarınızı bir amaç ve disiplin hissiyle sağlamlaştırmak için 12 Kasım’da sorumlu Oğlak’a ve 4. Kökler evinize giriyor. Fakat bu ay 3. İletişim evinizde enerjik Yay burcuna hareket eden bir gezegen geçidi avuntu veriyor.  Tarafsızlık fikriniz ve düzen arzunuz, kendinizi daha güçlü bir şekilde savunma isteği ile sarsılabilir. İnançlarınızın tutkusu sizi eğlenceli, ikna edici bir konuşmacı, yazar ve öğretmen yapıyor. Bir tartışma, sohbeti ateşli bir kavgaya dönüştürebilir. Şakacı bit tutum sergilerseniz, karşınızdakileri zekânızla ve mantığınızla etkileyerek eğlenebilirsiniz.

 

Venüs, ilişkilere daha fazla ciddiyet vermek hemen Oğlak burcuna girmeden önce, 12 Kasım’ın ilk saatlerinde büyük Plüton’la birleşiyor. Çözümlenmemiş konular derin duygular hatta pişmanlıklar uyandırıyor; ama onlarla yüz yüze gelmek onları inkâr etmekten daha sağlıklı. Oğlak burcundaki Venüs’ün saygıya gereksinimi var; fakat bu, başkalarından beklemeden önce ilk olarak kendi kendinize göstermeniz gereken bir şey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir