Medyum Kağan
Medyum Kağan
Terazi burcu iş hayatı
Terazi burcu iş hayatı
Terazi burcu iş hayatında nasıl biridir? Üstün başarılara imza atabilir mi? Nasıl bir patron, yada nasıl bir çalışandır? İşte Terazi burcunun iş...
30 Aralık 2012 00:51
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Herkesle fikir alışverişi yapar ve geliştirirler. Terazi elemanları genellikle psikoloji ile ilgilenirler. İyi bir terapist olabilirler. Halkla ilişkiler, pazarlama ve satış, onlar için uygun işlerdir. Müşterileriyle ilişkileri çok olumludur. Kendilerine özgü çekicilik, kariyerlerinde başarı getirir. Müzakere ve moral verme yetenekleri onları politika, adalet ve sivil kurumlarda başarılı kılar. Sanatçı yönleride vardır. Denge gerektiren balede başarılı olabilirler. Mimari ve moda alanında tasarımcı olarak yeteneklidirler. Medya ve müzik alanında çalışmaktan zevk alırlar. Ayrıca sivil kurtarma ekiplerinde görev almayı severler.

 

Terazi çalışanları, oldukça cana yakındır. Başkalarına yardım etmekten huzur duyarlar. Tek başlarına karar verip, adım atmaktan çekinirler. Dürüst ve sadıktırlar. Genellikle rahat bir ortamda çalışmaktan hoşlanırlar. Hassastırlar. Eşit muamele beklerler aksi takdirde bu durum, onlarda sorun yaratabilir. Terazi burcu çalışanlarının iyi ara bulucu özellikleri vardır. Çeşitli anlaşmazlıklarda parlak bir çözüm bulabilirler. Sorumluluk gerektiren pozisyonlardan hoşlanırlar. Çeşitli zorlukları çözümlemeye çalışır, böylece yeteneklerini test etme fırsatı bulabilirler.

 

Terazi işverenleri, kadife bir eldiven içinde demir bir el taşırlar. İş yerinde rahat ve ailevi bir ortam oluşturmaya çalışırlar. Her zaman personeliyle iyi bir ilişki kurmaya çalışırlar, yüksek standartları vardır. İstekleri olmadığında şaşırtıcı derecede katı olabilirler. Ama genellikle tatlı dilleri ve çekicilikleri ile işleri yoluna koyarlar. Yapılan çalışmaları, yardımları asla gözden kaçırmazlar. Bu burcun işvereninin göze çarpan bir kararsızlığı vardır. Önemli bir karar almadan önce ortaya birçok fikir atabilir. Çalışanların düşüncelerini her zaman dinler ve bunları karar vermeden önce dikkate alırlar. Terazi işvereni, grup ruhunu oluşturmaktan, iş saatleri dışında sosyal aktiviteler düzenleyip çalışanlarını rahatlamaktan zevk alırlar.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa