Artık birinci evinizde ilerleyen Satürn, size birçok konuda sorumluluk getirmekte. Bunlardan biri de sağlığınızla ilgili konular olacak. Bedensel olarak kendinize karşı özenli olmanız gereken iki buçuk yıllık bir sürece girdiniz. Bundan önce, 13 Ocak tarihinde Satürn gen gitmeye başlıyor ve 12’nci evinizde tekrar olacak. Bu arada altıncı evinizde bulunan Uranüs, sizi iş ortamında gerginliklere ve huzursuzluklara itmeye devam edecek. Aşırı gerginlikler ve yorucu koşullar altında bulunmanız nedeni ile bedensel olarak güçsüz ve zayıf düştüğünüz dönemler öne çıkabilir.

 

Kendinizi yetersiz ve karmaşa içinde hissetmeniz dolayısı ile, sağlık problemlerinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. 23 Nisan-5 Mayıs arasında Satürn/Uranüs karşıtlığı yaşayacaksınız. Çok çalışmak ve hizmet etmeniz gereken zor koşullarla karşılaşabilirsiniz. Üzerinizde baskı kuran işler, huzursuzluk ve sinirsel gerginliklere neden olacaktır. Sinir sistemi ile ilgili konular yanında ruhsal olarak kendinizi çöküntü içinde hissedebilirsiniz. Biraz güç toplamalı ve bu dönemi artık son kez yaşadığınıza inanmalısınız. Zira 18 Ocak tarihinden it ibaren Jüpiter, altıncı evinizde sizi birtakım risklerden koruyacaktır. En azından çalışma koşullarının getirdiği rahatlık ile moral bulabilirsiniz.

 

Aynı zamanda beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler son derece ılımlı geçecektir. Ancak 27 Temmuz-13 Ağustos arası, en dikkatli olmanız gereken günler. Zira Satürn, artık birinci evinizde yeniden yerini almış olacak. Artık Satürn/Uranüs karşıtlığı, bedensel olarak sizi sıkıştırabilir ve zorlayabilir.

 

Fiziksel gücünüzün zorlanabileceği ikinci önemli tarihler ise, 30 Temmuz-4 Ağustos arası görünmekte. Mars birinci evinizde ilerlemeye başlıyor. Bu tarihler Mars/Satürn beraberliğine dikkat çekmekte. Enerjinizi sağlıklı kullanmakta aciz kalabilirsiniz. Kendinizi riske atmanız ve zorlamanız söz konusu olabilir. 30 Temmuz-14 Eylül arasında riskli işlere, kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir