Medyum Kağan
Medyum Kağan
Temmuz gezegen hareketleri
Temmuz gezegen hareketleri
8 Temmuzda yeni ay yengeçte doğacak. 18 Temmuz'a kadar Merkür Yengeçte geri gidecek. Duygular ve düşünceler yeniden harmanlanacak ve gözden...
7 Temmuz 2013 08:18
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

8 Temmuzda yeni ay yengeçte doğacak. 18 Temmuz’a kadar Merkür Yengeçte geri gidecek. Duygular ve düşünceler yeniden harmanlanacak ve gözden geçirecek. 22 Temmuz’a kadar Venüs Aslanda. Sosyal ve egolarımız atakta. Sevgimizi abartarak gösterebilir hata güç gösterisinde bulunabiliriz. 23 Temmuzda dolunay Kova burcunda gerçekleşecek. Özgürlüğümüzü daha fazla yansıtacak davranış biçimlerini benimseyebiliriz.

 

Mars 14 temmuzda yengeçte. Jüpiter’le birlikte hareket edecek. Olaylara bakış açımızı daha da bir körükleyebilir. Çok fazla hareketli olacağız. Bağırmadan sesimizi yükseltmeden birbirimizi idare etmeliyiz. 22 Temmuzda Venüs Başak burcunda ilerleyecek. Daha temkinli davranmak zorundayız. Kaliteden ve seçicilikten yana olacağız. Aşkta biraz tedirginlik gösterebilir veya ilişkilerimizi detaylardan yola çıkarak daha geniş bir spekturuma yayabiliriz. Sağlık kontrollerimizi yaptırmalı. Dişlerimiz için bir doktora görünmeliyiz.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa