Medyum Kağan
Medyum Kağan
SEÇiM SONUÇLARINI 2 YIL ÖNCEDEN BiLDi
SEÇiM SONUÇLARINI 2 YIL ÖNCEDEN BiLDi
Medyum Kağan Antalya yerel seçim sonuçlarını 2 yıl önceden tahmin etti. 01 Ocak 2012'de Akdeniz Tv ana haber bülteninde yerel seçimlerle ilgili öngörülerini açıklayan Medyum...
9 Haziran 2014 08:44
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

01 Ocak 2012′de Akdeniz Tv ana haber bülteninde yerel seçimlerle ilgili öngörülerini açıklayan Medyum Kağan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın başta olmak üzere 4 belediye başkanıyla ilgili ilginç kehanetlerde bulundu. Medyum Kağan ”Önümüzdeki yerel seçimlerde Mustafa Akaydın ya aday olmayacak, yada seçimleri kazanamayacak, çünkü bir daha ki dönemde belediye başkanı olmayacak.” dedi.

 

Medyum Kağan’ın bu kehanetinden 2 yıl sonra, 30 Mart 2014′de yapılan yerel seçimleri Ak Parti’nin adayı Menderes Türel kazandı. Böylece de Medyum Kağan’ın bir kehaneti daha gerçekleşmiş oldu.

 

 

Antalya’da kıran kırana mücadele verildi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, % 35.28 oy alırken, Ak Parti’nin adayı Menderes Türel 35.81 oy alarak seçimi kazandı. Antalya’da AK Parti’nin adayı Menderes Türel ile CHP’nin adayı Mustafa Akaydın arasında nefes kesen bir yarış yaşandı. Antalya Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, seçimi 22 bin farkla kazandıklarını açıkladı.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa