Adınız Soyadınız
  E-Posta Adresiniz:
  Anne Adı
  Yaşadığınız Ülke
  İstediğiniz Seans
  Bulunduğunuz Şehir:
  Telefon:
  Doğum Tarihi:

  Mesajınız
  Fotoğrafınızı Ekleyin

  Seans talep formunun gönderilip, gönderilmediğinden emin değilseniz astrologmedyumkagan@gmail.com mail adresine seans talep formunda istenen bilgileri mail atmanız halinde size en kısa sürede tarafımızca dönüş sağlanacaktır.

  Bize E-Mail Göndererek Ulaşabilirsiniz.

  astrologmedyumkagan@gmail.com

  ÖNEMLİ UYARI

  MEDYUM KAĞAN FACEBOOK VE İNSTAGRAM KULLANMIYOR. FACEBOOK VE İNSTAGRAM’DA ADIMIZA AÇILMIŞ HİÇ BİR HESABA İTİBAR ETMEYİN. SÖZ KONUSU SAHTE HESAPLARLA İLGİLİ HER TÜRLÜ HUKUKİ İŞLEMLER BAŞLATILMIŞTIR.

  MEDYUM KAĞAN DANIŞANLARI İLE YA İNTERNET ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ OLARAK YADA YÜZYÜZE GÖRÜŞÜR. ADIMIZI KULLANAN BU SAHTEKARLAR SADECE FACEBOOK, İNSTAGRAM’DAN VEYA MESSENGER’DAN YAZIŞMAK SURETİ İLE İNSANLARDAN PARA TALEP ETMEKTEDİRLER. BU ŞAHISLARA ASLA İNANMAYIN. KAĞAN BEY BAZI SAĞLIK SORUNLARINDAN DOLAYI UZUN BİR SÜREDİR ÇALIŞMIYOR VE SİZLERDEN UZAK KALDI YAKIN BİR ZAMANDA TEKRAR AKTİF OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAKTIR.

  Sizlerden ricamız fal bakmak, büyü yapmak, muska yazdırmak gibi hiç bir faaliyette bulunulmamaktadır. Lütfen fal baktırmak yada büyü yaptırmak için talepte bulunmayınız. Aksi halde talepleriniz dikkate alınmayıp reddedilecektir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir