Medyum Kağan
Medyum Kağan
Oğlak burcu iş hayatı
Oğlak burcu iş hayatı
Oğlak burcu iş hayatında nasıl biridir? Sıradışı başarılara imza atabilir mi? İş hayatında yaşadığı inişler ve çıkışlar. İşte tüm detaylarıyla Oğlak burcunun iş...
31 Aralık 2012 00:22
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Eğilimlerini, özelliklerini anlamak için çalışmaya ihtiyaçları vardır. Oğlak burcu insanları mükemmel yöneticilik özelliklerine sahiptirler. İş hayatında oldukça başarılıdırlar. Parlak zekaları onları şirketlerin üst düzey yönetici koltuğuna oturtur. Banka, gayrimenkul satışları ya da büyük imalathaneler, tercih ettikleri iş sahalarıdır. Ciddi olarak çalışır. Saçmalığa ve saygısızlığa tahammülü yoktur. Aslında çalışanlarına değer verir fakat kontrolü kaybetme korkusu yaşar. Uzun saatler boyu, yorgunluktan baygın düşünceye kadar çalışır. En iyisini yapma zorunluluğunu hisseder. Disiplinci yaklaşımlarıyla gerçek bir lider ve otorite sahibidirler. Çalışmaları ödüllendirirler. Geleneksel bir patrondur. Verdiği rütbelere göre personeline yaklaşımda bulunur.

 

Oğlak, kriz dönemlerinde bile çok soğukkanlı ve ihtiyatlıdır. Ofis dedikodularından uzak durmaya, ağzını kapalı tutmaya gerçekten çok dikkat ederler. Sadık ve sözüne güvenilir Oğlak çalışanı, aynı şirkette düzenli olarak kariyerini yükseltmek ister. Oğlak burcu diğer meslektaşlarıyla sosyal hayatta da bir arada olmaktan hoşlanır. Özellikle bunu, ilişkileri güçlendirdiğine inanır. Bir şirketin en önemli parçasıdırlar. İsteklerini kabul ettirmeye çalışırlar; bu, onların değer ve statülerini artırmaları açısından oldukça önemlidir.

 

Teknolojiyi yakından takip eder; yaratıcı düşünceleri ile aynı zamanda iyi bir mimar ya da mühendis olabilirler. Arkeolog ve araştırmacı olarak da kariyerlerinde başarılıdırlar. Tarihsel mekanlara, antropolojiye, antikalara ve müzelere çok ilgi duyarlar. Tatile gittiklerinde bile iş telefonları hiç bitmez.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa