Medyum Kağan
Medyum Kağan
Oğlak burcu 16 Temmuz 2013
Oğlak burcu 16 Temmuz 2013
Oğlak burcu 16 Temmuz 2013 yorumu. Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş...
15 Temmuz 2013 19:34
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Daha ılımlı yaklaşımlarla yaşadığınız iletişim sorunlarınızı aşacaksınız.

 

Aşk Birbirinize açılmanız için koşullarınız hazır, cesaretsizliğinizi atıp bir hamle yapmanız gerekiyor. Önümüzdeki günler içinde, koşullar çıkarınıza gelişip yardımcınız olacak.

 

İş Hayatı Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili. Bu yakınlaşmaya daha sıcak bakabilirsiniz.Önemli bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak istemiyorsunuz. Bu bağlantıyı sağlamlaştırma çabalarınız çabuk sonuç verebilir.

 

Ekonomi Bugünlerde parayla alakalı bazı tartışmalar söz konusu. Birkaç alacağınız var. Bunlardan birinden umutlu görünmüyorsunuz, ama bu konuda yakında sürprizler olabilir.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa