Japonya’da 11 Mart 2011’de meydana gelen 9 şiddetindeki depremi, depremin ardından yaşanan ve 20 bin kişinin öldüğü tsunami felaketini, Arap baharını, Libya savaşını, Kaddafi ve 2 oğlunun göstericiler tarafından öldürüleceğini aylar önceden tahmin eden Medyum Kağan bu kezde Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez’in öleceğini 2 ay önceden bildi.

 

Seri Haber.biz ”Medyum Kağan, Chavez’in öleceğini bildi.” Haberi okumak için tıklayın

Batı Akdeniz Tv.com ”Medyum, Chavez’in öleceğini tahmin etti.” Haberi okumak için tıklayın

Medyum Kağan’ın 2 Ocak 2013’de dile getirdiği Chavez’le ilgili öngörüleri okumak için tıklayın

 

Medyum Kağan 2013 öngörülerine ilişkin olarak, 2 Ocak 2013 tarihinde ‘’Venezuela Devlet Başkanı Chavez, kansere yenik düşüp, ölebilir.’’ Demiş ve bu öngörüsünü aynı tarihte kendi internet sitesinden yayınlamıştı. Medyum Kağan’ın takipçileri tarafından sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşılan bu öngörüden tam 2 ay sonra dün (5 Mart 2013) Medyum Kağan’ın öngörüsü gerçekleşti ve Chavez tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 

1999 Yılından beri Venezuela Devlet Başkanı olan Hugo Chavez, Amerika’ya karşı sert çıkışlarıyla tanınan bir liderdi. 58 Yaşındaki Chavez 5 Mart 2013 Salı günü yerel saatle 16:25’te hayatını kaybetti. Halkı tarafından kahraman olarak görülen Chavez, 2012 yılının Ekim ayında 3. kez yeniden seçilmişti. Chavez, Küba’da tedavi görmesi sebebiyle 10 Ocak’ta gerçekleştirilen yemin törenine katılamamıştı. Chavez’in yemin edip göreve başlaması için sağlığının düzelmesi bekleniyordu.

Chavez öldü, Haber Türk’ün Chavez’in ölümüyle ilgili o haberini okumak için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir