Sevgili Kovalar, Venüs 3 Temmuz’da Jüpiter’le karşı karşıya gelecek. 5 Temmuz’da da Merkür, Uranüs’le 90 derecelik bir açı yapacak ve 22 Temmuz’da ise Ay burcunuzda olacak. Bu Astrolojik döngüler nedeniyle Temmuz ayı inişli çıkışlı geçecek. Bu nedenle bir gün üzülüp, diğer gün gülebilir, bir kazanıp, bir kaybedebilirsiniz.

 

 

Temmuz sizler için tezat bir ay olacak. Bir taraftan imkansızı başarırken, diğer tarafta çözümü çok basit olan sorunlar karşısında tıkanıp kalacaksınız. Venüs’ün 3 Temmuz’da Jüpiter’le karşı karşıya gelmesi küçük detaylara takılmanıza neden olacak. Bu nedenle kabuğunuzdan çıkıp, duygusal bir kişiliğe bürüneceksiniz. 5 Temmuz’da Merkür ile Uranüs’ün yapacağı 90 derecelik bir açı, sizi iş hayatınız açısından hayal kırıklığına uğratabilir. Bu nedenle hafta sonu ciddi belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Çok iyi planlanmış işleriniz bile bozulabilir. Onun içinse işinizi şansa bırakmamalısınız. Keza sizin için Temmuz’un ilk haftası oldukça kritik bir süreç olacak. 2, 3, 5, 7, 8, 12, 17 ve 26 Temmuz şansız, 10, 15, 19, 20, 24 ve 29 Temmuz ise şanslı günleriniz.

 

Telaşa kapılmanıza gerek yok. Bu durum her şeyin kötü olacağı anlamına gelmiyor. Sadece çok fazla iniş çıkış yaşayacaksınız. Bu nedenle bir başkasına güvenip işinizi şansa bırakmayın, her işinizi bizzat kendiniz takip edin. Özellikle ortağınıza, iş arkadaşınıza yada müşterilerinize güvenip parasal sorumluluk almayın. Aksi halde ortada kalabilirsiniz. Güneş 22 Temmuz’da Aslan burcuna ve sizin 7. eviniz olan ortaklık evinize daha sonrada 26 Temmuz’da Merkür’e girecek ve bugüne kadar yaşanan iniş, çıkışlar sona erecek. Özellikle iş hayatınızla ilgili her şey yoluna girecek.

 

22 Temmuz’da Ay Kova burcunda olacak ve bu tarih itibariyle iş hayatınız hareketlenecek. Zekice davranışlarınız sayesinde Temmuz ayını kurtaracaksınız. Bu dönemde işsiz Kovalar yeni bir iş sahibi olabilirler. Ayrıca bu dönem öğrenci Kovalar içinde başarıyı temsil eden bir süreç olacak. Taşınmayı, atanmayı yada tayin olmayı bekleyen Kovalar 22 Temmuz itibariyle bu amaçlarına ulaşabilirler. 22 Temmuz itibariyle bir çok Kova iş hayatında başarılı işlere imza atacak ve ödüllendirilecek. Sanatsal faaliyetler yürüten Kovalar uzun süre akıllarda kalacak sürpriz projelere imza atacaklar.

 

Aşk hayatınızla ilgili 2, 3, 5, 6, 7 ve 8 Temmuz’da canınızı sıkacak sorunlar yaşanabilir. Bu tarihlerde partnerinizle aranız gerilebilir, ilişkiniz sabrınız sınırlarını zorlayabilir. Daha önceden Temmuz’un ilk haftası için yaptığınız planlar bozulabilir. İlişkinizin büyük bir çıkmaza doğru gittiğini düşünebilirsiniz. Fakat endişelenmenize gerek yok çünkü 8 Temmuz itibariyle her şey yoluna girecek. Tatsız olaylar yerini romantik sürprizlere bırakacak. Bazı Kovaların ilişkileri 22 Temmuz itibariyle resmiyet kazanacak, ailelerin tanışmasıyla, nişan veya düğün tarihinin belirleneceği bir sürece doğru gidilecek.

 

Temmuz sonu gibi Kova burcu bayanların anaçlık yönü daha fazla ön plana çıkacak. Bu nedenle çocuk sahibi olmak isteyecekler. Bu dönemde bir çocuğunuz olursa evliliğinizin dahada renkleneceğini düşünebilirsiniz.  Eğer çocuğunuz var ise kendinizi bu düşüncelere fazla kaptırıp onu sevginizle boğup şımartabilirsiniz. Onun içinse çocuğunuzla aranızdaki iletişime dikkat etmelisiniz. Ayrıca ay sonuna doğru anne, baba veya kardeşlerinizle ilgili bazı sorunlar canınızı sıkabilir. 27 Temmuz itibariyle ani bir kararla sürpriz bir tatile çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir