İnsanoğlu varolduğu günden beri birbiriyle haklı veya haksız bir çok nedenden dolayı uğraşmış ve halada uğraşmaya devam etmektedir. İnsanoğlunun bir biriyle uğraşmak için başvurduğu birçok yöntemden biride büyüdür. H.z Aişe Annemizden de rivayet edildiğine göre Peygamber efendimiz H.z Muhammed (sav)’ede Lehip Bin Asam isimli bir Yahudi tarafından büyü yapılmış ve Peygamberimiz büyünün etkisi altında kalarak çok ciddi sorunlar yaşamış ve nihayetinde de Peygamberimize yapılan büyü ziervan kuyusunda bulunmuş, Peygamberimiz’de kendisine nail olan Ayetel Kürsi, Felak ve Nas surelerini ile büyünün etkisinden kurtulmuştur.

 
Felak suresi’nin 4. ayetinin Türkçe manasıda ”Ve düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden, sana sığınırım” demektedir. Bu ayetten de anlaşıldığı üzere ipliğe okunarak üflenmek sureti ile düğümlerin atılmasıyla yapılan bağlama büyülerini işaret etmektedir. Bende 18 yıllık mesleki hayatımda eşine, kızına, oğluna veya bir yakınına daha çokta sevgilisine çeşitli nedenlerle büyü yaptırmış binlerce insan görüp duydum. Evlerinden sürekli büyü ve muskalar bulan birçok insana şahit oldum. Büyü 2 çeşit olmakla birlikte iyi amaçlı yapılanlara ak büyü kötü amaçlı yapılanlara ise kara büyü denilmektedir. Büyü konusuyla ilgili çok detaylı bilgilere internet sitemizdeki büyü bölümünden ulaşabilirsiniz.

 
Konuyu kısaca toparlamak gerekirse sizde kendinizde büyü v.b bi takım kötü enerjilerin olduğunu düşünüyor veya bundan eminseniz üzerinizdeki bu kötü enerjilerin etkisinden kurtulmak ve bir daha yapılabilecek kötü enerjilerin tesirinden korunmak için Medyum Kağan’a başvurabilirsiniz. Bu veya buna benzer bir konuda Medyum Kağan’a başvurduğunuz zaman Medyum Kağan kendisine has durugörü yeteneğini kullanarak size özel bir seans (bakım) yapar. Medyum Kağan yapacağı bu seansla, daha siz kendinizle ilgili hiç birşey söylemeden, sizin bugüne kadar neler yaşadığınızı, üzerinizde bir kötü enerji olup olmadığını, var ise nereye konulduğunu, neden yapıldığını ve bu kötü enerjilerin etkisinden nasıl kurtulabileceğinizi size tek tek bütün detayları ile anlatır.

 
Medyum Kağan yaptığı bu seansla size nasıl bir kötü enerjinin yapıldığı tesbit ederki sorunun çözümü içinde nasıl bir yol izleyeceğinizi belirler. Yapılan seans sonrasında eğerki sorununuzu Medyum Kağan çözebilecekse işinizi alır ve maksimum 41 gün içinde bu kötü enerjilerden kurtulmanıza ve bundan sonra size yapılabilecek kötü enerjilerden korunmanıza vesile olur. Size yapılan kötü enerjiyi yani negatif bir enerjiyi pozitif bir enerjiye dönüştürüp nötürlemek için yapılan kötü enerjinin nasıl ve neden yapıldığını tesbit etmek çok önemli bir noktadır. Sizde takdir edersiniz ki neden ve nasıl yapıldığı belirlenemeyen bir şeyin nasıl ve ne şekilde düzeltileceğide belirlenemez. Medyum Kağan 18 yıllık mesleki hayatında kötü enerjilerden dolayı evlenemediğini, iş kuramadığını, yada evliliğinin ve işlerinin bozulduğunu düşünen binlerce danışanının kötü enerjilerini nötürlemiş ve onların bu sorunlardan kurtulmasına vesile olmuştur.

 
Yapılan kötü enerjileri nötürleyip pozitif enerjiye çevirmek kalıcı bir çözüm olmaz. Kötü enerjiler konusundan kalıcı bir çözüme ulaşmak için muhakkak bundan sonra yapılabilecek kötü enerjileride gözönüne alarak ona göre kişiye özel bir koruma vefki hazırlanmalıdır ki kötü enerjilerin etkisi altında kalan kişi bir daha aynı şeyleri sorunları yaşamasın. Kısacası büyünün çözümü kadar da bundan sonra size yapılabileceğini düşündüğünüz büyülere karşı korunmak için de koruyucu bir vefk yapılmalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir