3 Kasım 2013 Pazar günü Türkiye Saatiyle 15:20’de meydana gelecek halkalı Güneş tutulması Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ve yükselen burcu Boğa, Aslan, Akrep ve Kova olanları etkileyecek. 21 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayan Merkür gerilemesi 11 Kasım 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Hem 3 Kasım’da meydana gelecek halkalı Güneş tutulmasını, hemde 11 Kasım’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesini göz önünde bulunduracak olursak, bu tarihlerde yani 11 Kasım’a kadar önemli kararlar almamanızı siz sevgili koçlara tavsiye ederim.

 

Merkür gerilemesi aşk, iş ve eğitim hayatınızla ilgili konularda aksiliklerin yaşanmasına olumsuzlukların arka arkaya gelmesine neden olabiir. Bu nedenle 11 Kasım’a kadar iş anlaşmaları yapmamanızda, sözleşmeler, çek, senet vs. gibi ekrakları imzalamamanızda, söz, nişan veya evlilik gibi kararlar almamanızda fayda var. Ev, iş yeri, araç gibi almak yada satmak istediğiniz şeyleri de bu tarihe kadar alıp satmamanızda da yarar görüyorum.

 

Gerek halkalı Güneş tutulması gerekse Merkür gerilemesi nedeniyle 11 Kasım’a kadar iş hayatınıza durağan bir dönem hakim olacak. 4 Kasım’da 6. İş evinizde olan Satürn ile 12. kader evinizde bulunan Uranüs en güçlü 3 karşılaşmasından birini gerçekleştirecek. Bu nedenle 4 Kasım’da iş hayatınızla alakalı bir çok konuda isyan etme noktasına gelebilirsiniz. İşte tamda bu noktada fevri davranışlardan ve öfkeyle hareket etmekten kaçınmanızı tavsiye ederim. Aksi halde iş çevrenizdekilerle ciddi sorunlar yaşanabilir.

 

Burcunuzun 10. Kariyer evinde ilerleyen Jüpiter 13 Kasım’da Uranüs’le 60 derecelik bir açı oluşturacak. Söz konusu bu Astrolojik döngü iş hayatınızla ilgili yaşanan sorunların sona ermesine ve işlerinizin açılmasına vesile olacak. Bu durum işsiz veya iş kurmayı düşünen Koçlar için bulunmaz bir fırsat. 21 Kasım’da Jüpiter ve Satürn arasında meydana gelecek 120 derecelik açı size kariyer yolunu açacak. Keza bu tarih iş hayatınızla ilgili her şeyin netleşmesine vesile olacak. İşinizde yükselmeyi, tayin olmayı, terfi etmeyi, atanmayı bekliyorsanız yada uzun süredir çözümediğiniz miras ve tapu işiniz var ise veya birinden yada bir kurumdan para almayı bekliyorsanız müjdeli haberin yolda olduğunu söyleyebilirim.

 

Gerek halkalı Güneş tutulması gerekse Merkür gerilemesi nedeniyle 11 Kasım’a kadar aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar almamanızda, bu tarihe kadar partnerinizle gereksiz polemiklere girmemeniz de fayda var. Burcunuzun 10. Kariyer evinde ilerleyen Jüpiter 13 Kasım’da Uranüs’le 60 derecelik bir açı oluşturacak ve 21 Kasım’da Jüpiter ile Satürn arasında 120 derecelik bir açı meydana gelecek. Bu nedenle 13 ile 21 Kasım tarihleri arasında aşk hayatınızla ilgili somut adımların atıldığı, olumlu ve güzel gelişmelerin yaşandığı sürprizler söz konusu olabilir. Çocuk sahibi olan Koçlar, çocuklarınızın eğitimiyle daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir