Kahve falında Ay görmek. Çok eski çağlardan beri süregelen kahve fallarının sembollerini anlatan birçok kitap, dergi sunulmuştur. Kapatılan fincanların içinde oluşan şekillerin tesadüf olmadığı düşünülür ve geleceğe dair ipuçları barındırdığına inanılır. Bu yüzdendir ki, kadın, erkek fark etmeksizin herkes, yaşamında bir defa da olsa falına baktırmıştır. Falı yorumlayanların o küçük sembolleri nasıl fark edip, manalandırdığı hepimiz için merak konusu olmuştur.

 

Kahve falında görülen ay ise, murat anlamına gelir. Kişilerin nicedir yüreğinde büyüttükleri dileklerinin kabulüne yorulur. Aydınlık bir zaman dilimine erişileceğini gösterir. Kişi eğer uzun süredir zorlu bir dönem yaşıyorsa, bu sürecin biteceğinin işaretidir. Kimi zaman yüksek mevkilere de yorumlanır. Falına bakılan kişinin ya da en yakınlarından birinin erişeceği mertebeleri gösterir.

 

Kahve falında görülen ay mevki sahibi bulunduğunuz meslekte mevkiinizin artmasına işarettir. Dileklerinizin gerçek olması anlamına da gelmektedir. En kısa süre içerisinde isteklerinizin gerçekleşmesine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir