TRT Haber kanalında yayınlanan Büyük Takip programında, istihbarat servislerinin cinleri nasıl kullandığı gözler önüne serildi. CIA, FBI, MOSSAD, KGB gibi istihbarat servislerinin cinleri kullandığı kamuoyu tarafından bilinse de TRT Haber’de yayınlanan bu görüntüler olay yarattı. Nasa’nın bazı uzay çalışmalarında cinlerden faydalandığı defalarca deşifre edildi, fakat bu kez olay bir adım daha öte giderek gizli servislere kadar dayandı. İşte TRT Haber’de yayınlanan o şok görüntüler.

Haberin videosunu izlemek için tıklayın

 

Cinlerin varlığı Kuran-ı Kerim’de ayetlerle sabittir. Ayrıca cinler Zebur, Tevrat ve İncil’de de anlatılmaktadır. Kuran-ı Kerim’de de anlatıldığı gibi cinler, insanlardan çok önce dumansız ateşten yaratılmış varlıklardır. Yine Kuran-ı Kerim’de 28 ayetten oluşan birde Cin Suresi vardır. Cin Suresi’nde cinlerin semaya yükselerek meleklerden haber, bilgi çaldığı şöyle anlatılmaktadır.

 

Cin Suresi 9. Ayet;  “Halbuki biz, (daha önce) göğün bazı yerlerinde gayb haberlerini dinlemek için otururduk. Fakat şimdi her kim dinlemeye kalkacak olursa, kendini gözetleyen yakıcı bir ışık bulur.”

 

Cinlerin zaman kavramı çok farklı olduğu için 1 saniye gibi kısa bir zaman içinde dünyanın öbür ucunu gidip gelebilirler. Bunun için de olmuş yada olabilecek bir çok olaydan haberdar olduklarından dolayıda bu haberleri irtibatta oldukları insanlara iletirler.

 

Buradan Cinlerin de insan gibi mükellef olan varlıklar olduğunu anlıyoruz. Kur’an-ı Kerimde geçtiği için cinin inkar edilmesi insanı kafir eder. Süleyman Aleyhisselamın kıssası anlatılırken de, Belkısın tahıtını kim getirecek diye soran Süleyman Aleyhisselama bir cinin “Makamından kalkmadan sana onu getiririm” dediği yine Kur’an-ı kerimde anlatılıyor.

 

Amerika’da yerel polis ve CIA’in faili meçhul cinayetleri medyumlardan yardım alarak çözdüğü bütün kamuoyu tarafından da bilinmektedir. CIA’in medyumlardan yardım alarak çözdüğü bu cinayetleri anlatan Psychic Witness (Medyum Tanık) adlı programı her gece D-Smart 65. kanalda Discovery ID Tv’den de izleyebilirsiniz. Söz konusu programın birini sizler için kaydedip internet sitemizde de yayınladık. İşte CIA’in medyumlardan yardım alarak çözdüğü faili meçhul cinayetleri anlatan o programa ait bir video.

Psychic Witness Part 1 izlemek için tıklayın

Pyschic Witness Part 2 izlemek için tıklayın

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir