Misyonumuz gereği, mistik konularla ilgili sizleri bilgilendirmeyi amaç edindik ve her gün ortalama Bin kişinin ziyaret ettiği www.medyumkagan.net internet sitemizi A’dan Z’ye yeniledik. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için internet sitemizin bütün alt yapısını değiştirdik. İddia ediyoruz bilgisayarınızı her açtığınızda Medyum Kağan.net’i mutlaka ziyaret edeceksiniz. Bundan sonra günlük, aylık ve yıllık burç yorumlarını internet sitemizden takip edeceksiniz.

 

19 Yılıık mesleki hayatında, Parapsikoloji ile alakalı sıradışı çalışmalara imza atan Medyum Kağan, bu konuda ülkemizde öncü olmuş bir medyumdur. Buna dayalı olarak internet sitemiz, Medyum Kağan’ın faaliyetleri başta olmak üzere, Dünya’da ve Türkiye’de yaşanan paranormal olayları sizlere aktarmaya devam edecek.

 

Astrolojik döngüleri ve bütün gezegen hareketlerini anlık olarak internet sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Güneş ve Ay tutulmalarıyla ilgili en net yorumları ve burcunuzun aşk uyumunu internet sitemizden takip edebilirsiniz. Kısa bir zaman içinde internet üzerinden canlı yayın yaptığımız ve online seans alabileceğiniz bir web tv kuracağız. Kamuoyuna saygı ile duyurulur. Astrolog Medyum Kağan/Oğuz Mutlu

 

İnternet sitemizin yazılım ve programlama işlerini yürüten Ensar Web Tasarım‘a sonsuz teşekkür ederim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir