Sevgili İkizler Şubat ayı sizin için yeni başlangıçların yaşandığı güzel dönem olabilir. Nedir bu yeni başlangıçlar derseniz hemen anlatalım. İşsiz İkizlerin yeni iş başlangıcı yaptığı, İşini büyütmek isteyen İkizlerin hedeflerini tutturduğu veya işinde yükselme bekleyen İkizlerin bu amaçlarına ulaştığı bir dönem olabilir. Özellikle de 5 ve 17 Şubat tarihleri arası bu anlamda çok şanslı olduğunuz bir süreç diyebilirim. Bu şanslı süreci çok iyi bir şekilde değerlendirip, kârlı işler yapabilirsiniz. Ayrıca öğrenci İkizler içinde ders notlarının çok iyi yada sınavlarında başarılı olabilecekleri bir dönem diyebilirim. Kısacası Şubat ayında İkizler burcu bir adım daha ilerleme kaydedecek diyebiliriz.

 

Üzgünüm ama aşk hayatınız için aynı şeyi söyleyemiyorum, çünkü size burcunuzun kattığı bir özelliğiniz olan çift karakterli yani her hangi bir olay karşısında şöyle mi yapsam? Yoksa böyle mi yapsam? Dediğiniz ve bir türlü karar veremediğiniz yönünüz daha fazla ön planda olacağı için Şubat ayında partnerinizle ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle de Şubat’ın ortalarına kesinlikle de 14 Şubat sevgililer gününe bu anlamda dikkat etmeli partneriniz karşısında net bir tablo çizmelisiniz. Keza partnerinize bu iki yönlü tarafınızı çok fazla yansıtırsanız ilişkiniz ciddi anlamda zarar görebilir. Partnerinizle böylesine özel bir günde sorun yaşamak istemiyorsanız kesinlikle net bir duruş sergilemenizi size tavsiye ediyorum. Bu dönem içinde partnerine net bir duruş sergileyen İkizler, partnerinden sürpriz bir evlilik teklifi alabilir.

 

Aşk hayatında yalnız olan İkizler bu dönemde ani verdiğiniz bir kararla yeni bir aşka yelken açmayın, çünkü iki gün sonra ben sıkıldım istemiyorum seni diyebilirsiniz. Hal böyle olunca da kolay kolay bu insandan kurtulamaz nereden tanıdım bunu yapıştı sülük gibi yakama der ve ani verdiğiniz bu karar için büyük bir pişmanlık yaşayabilirsiniz. Eğer yalnız İkizler bu hataya düşmezlerse Şubat’ın son günleri mantıklı ve güzel bir ilişkiye başlayabilirler.

 

İş ve parasal açıdan 5, 9, 11 ve 17 Şubat şanlı, 24 ve 27 Şubat ise şanssız günleriniz olabilir. Aşk hayatınız da ise Şubat’ın son 3 günü oldukça şanslı olduğunuz, 1, 3, 7, 14 ve 16 Şubat’ta şanssız günleriniz diyebilirim.

 

Kilo problemi, Kalp, tansiyon, astım ve solunum yollarıyla ilgili sağlık sorunları yaşayan İkizler Şubat ayında sağlıklarına çok dikkat etmeliler. Şubat ayı içinde doğum ve düşük yapan veya kürtaj olan bayanlarda doktor kontrollerini ihmal etmemeliler keza kadınsal anlamda geçici sağlık sorunları yaşayabilirler.

 

Mart ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Şubat diliyor, şimdiden 14 Şubat sevgililer gününüzü kutluyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir