3 Kasım 2013 Pazar günü Türkiye Saatiyle 15:20’de meydana gelecek halkalı Güneş tutulması iş yerinize zorluklar getirebilir. Öfke patlamalarına ve duygularınıza dikkat edin. Harekete geçmeden önce mutlaka dikkatlice düşünün. 21 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayan Merkür gerilemesi 11 Kasım 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Halkalı Güneş tutulmasını ve Merkür gerilemesini göz önünde bulunduracak olursak Kasım’ın ilk 10 günü kötü geriye kalan 20 gününse iyi geçeceğini söyleyebilirim. 11 Kasım’da yönetici gezegeniniz Merkür’ün gerilemesi sona erecek böylecede aşk ve iş hayatınızla ilgili her şey düzene girecek. İş hayatınız hareketlenecek, yeni projeler hazırlayacak, sürpriz iş anlaşmaları imzalayacaksınız.

 

Güneş tutulması İkizler burcunu nasıl etkileyecek?

Tutulmanın etkisiyle kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Günlük düzeninize sağlığınıza beslenmenize daha çok önem vermelisiniz. Hemeroit, prostat, idrar yolları, genital bölgeler ve iskelet sistemine yönelik sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Eski sağlık sorunları nüksedebilir. Sabırlı ve kararlı hareket etmek, tedavi planını doğru uygulamak sizi sağlığınıza kavuşturabilir. Çalışma ilişkilerinizde, iş yerinde yer ve görev değişiklikleri gündeme gelebilir. Sabır, çalışma ve konsantrasyon gerektiren yeni projeler, işler üstlenebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız varsa astlarınız, hizmet destek aldığınız kişiler (kiracı, bakıcı) yönelik sorunları çözmek için adımlar atabilirsiniz. Ayrıca ev yerleşim gayrimenkul konuları bu dönemde öne çıkan konulardan olacak.

 

İkizler burcu Kasım yorumu

Kasım ayında meydana gelecek üç olay yüzünden bir enerji seli ortaya çıkacak.7. eviniz olan Ortaklık evinizi aydınlatacak olması. Hareketlenme, ruhani Neptün’ün  Kasım’da ilerlemeye başlayarak, kaderin sis perdesini aralaması ve sezgileri eyleme dönüştürmesiyle başlayacak. Dengeli Satürn ve geleneklere karşı olan Uranüs beş karşılaşmalarından ilkini 4 Kasım’da 4.evinize ve 10. Kariyer evinize doğru yapacak. Bu olay güvenlik sözcüğünü tekrar tanımlamanıza neden olabilir. Yeni fikirlerin uzun dönemli stratejilerle desteklenmesi kariyer hayatınızı canlandırarak, ev hayatınızda hareketlenmeye neden olabilir.

 

Coşkulu Jüpiter, Uranüs’le üçüncü 60 derecelik açıcısını Kasım’ın 13’ünde yaptığında, güvendiğiniz birinin sizi cesaretlendiğini göreceksiniz. Aynı gün dolunayın olması yüzünden biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Belirsizlikler gezegeni Neptün’ün, Güneş, Ay, Mars ve Merkür ile dik açı yapması, hayalin gerçekten daha ağır bastığına işaret ediyor.

 

Girişken Mars,  7. eviniz olan İlişkiler evinize girerek yeni bağlantıları harekete geçiriyor. Hemen ardından Güneş’in etkisindeki Yay’ın  aynı eve girmesi söz konusu. Eğlence meraklısı kişiler ortada görünmeseler bile, sizin önceliği alma enerjiniz olacak. Aynı gün, Jüpiter-Satürn’ün beş dik açısından sonuncusunun meydana gelmesiyle, yükselen heyecanınızı dengelemek konusunda güzel bir değerlendirmeye kavuşacaksınız.

 
Sizi kontrol eden w gezegen, Merkür, 23 Kasım’daki Yay burcundaki partiye katılarak, size keyif verecek iyimser bir hava kazandıracak.  Elektrikli Uranüs’ün 27 Kasım’da ileri dönmesiyle, mesleki hayatınızda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Mars ve Neptün arasındaki eğimli 90 derecelik açı ile başlayan yoğun bir gün, zaman ve enerjinizin boşa harcanması ile sonuçlanabilir. Eğer bir yönde gelişme elde edemiyorsanız, daha çok çalışmak sizi sadece yolunuzdan biraz daha saptıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir