Eylül’de Jüpiter’le Satürn bu yılki ikinci 120 derecelik açısını yapacak ve hayatınızla ilgili belirsizlikler netlik kazanacak. Özellikle de iş hayatınızla ilgili muallakta kalan konular netleşecek. Güneş’in 3 Eylül’de Satürn’le kavuşumu ve Jüpiter’le 120 derecelik açı yapması bir çok güzel gelişmelerin yaşanmasına neden olacak. Yukarıda bahsettiğim Astrolojik döngüler sayesinde aşk ve iş hayatınızla ilgili bir çok problem yerini çözüme bırakacak.

 

14 Eylül’de Merkür ile Venüs’ün Terazi burcunda birleşmesi iş ve sosyal çevrenizle olan iletişiminizin güçlenmesine yardımcı olacak. İş hayatınızla ilgili uzun zamandır aksayan görüşmeleri bu dönemde rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Aynı tarih işinizi büyütmeniz, kendinize yeni bir iş alanı yaratmanız, iş çevrenizi genişletmeniz veya yeni projeleri hayata geçirmeniz açısından da oldukça doğru bir zaman. Söz konusu bu tarih işsiz İkizlerin yeni bir iş sahibi olmaları içinde bulunmaz bir fırsat.

 

Mal, mülk taksimi, miras paylaşımı, ev veya iş yeri alıp satmak veya kiralamak gibi bir düşünceniz yada uzun süredir aksayan bu tür bir işiniz var ise Eylül ayında bu emelinize ulaşabilirsiniz. Kısacası 3 ile 7 Eylül ve 14 ile 20 Eylül tarihleri arasındaki günleri çok iyi değerlendirmeli ve bugünlerde elinize geçen her fırsatı şansa dönüştürmelisiniz, çünkü bu tarihlerde iş hayatınız fazlasıyla hareketli ve verimli olacak. Söz konusu bu tarihlerde elinize geçen fırsatları iyi değerlendirip maddi sorunlaınızı çözebilirsiniz.

 

Güneş’in 3 Eylül’de Satürn’le kavuşumu ve Jüpiter’le 120 derecelik açı yapması aşk hayatınızda yaşadığınız belirsizliklerin son bularak ilişkinizin ciddi bir boyuta taşınmasına vesile olacak. İlişkinize resmiyet kazandırmak adına ciddi ve somut adımlar atılacak. Söz konusu bu tarihlerde evlilik teklifi alabilirsiniz ve ailelerinizin tanışması gibi durumlarda gündeme gelebilir. Bu tarihler, sorunlu olan ilişkilerin kurtarılması için de bulunmaz bir fırsat. Bu günlerde bekar ve yalnız İkizler kendinizi, ciddi ve hızlı ilerleyen bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. 24 Eylül’de Ay, İkizler burcuna girecek.

 

Bu nedenle birkaç günlük gerginlikler yaşanabilir. Evli İkizler kendinizi yalnız hissetmek, evliliğinizin gizemini yitirdiğini düşünmeniz gibi uzun süredir kafanızı kurcalayan sorunlar artık geride kalacak. 14 Eylül’de Merkür ile Venüs’ün Terazi burcunda birleşmesiyle evliliğiniz fazlasıyla renklenecek. Eylül’de çocuk sahibi olma düşünceniz daha çok ön plana çıkabilir. Çocuk sahibi olan İkizler çocuklarıyla daha yakından ilgilenmek zorunda kalabilirler. Çocuğunuzun bitmek tükenmek bilmeyen istekleri yada şımarık hareketleri sizi bunaltabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir