Başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın. Gelecekte de önemli projelere imza atacaksınız. Hafta sonlarını evde başbaşa geçirmek, ilişkinizin yoluna girmesini sağlayacak. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkmalı ve sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. Uzaktan size bir dedikodu ulaşabilir. Duymazdan gelirseniz, dışında kalırsınız. İnsanların gevşek davranışlarından çok, bu davranışın getirdiği sarsıntıya şaşkınlıkları sizi deli ediyor. Fakat bu insanlardan ne kadar uzak durmaya çalışsanız da, onlar gelip sizi buluyorlar.

 

Aşk İkilem ve tedirginliklerle dolu bir gün. Ne olacak? Nasıl olacak? sorusu hep aklınızı kurcalıyor. Biraz zaman size iyi gelecek. Karamsarlığı bir tarafa bırakıp, iyice düşünerek bir karar vermelisiniz. Bu ikiniz içinde iyi olacak. Fakat bazı şeyleri de fazla büyütmeyin.

 

İş Hayatı Görünürde hiçbir yenilik yok. Çaresiz monoton iş yaşamınızı sürdüreceksiniz. Ama maaşların doğru dürüst alınamadığı, işten çıkartmaların politikacıları bile düşündürdüğü koşullarda iş hayatınızın monotonluğundan yakınmak biraz haksızlık gibi.

 

Ekonomi Sıkıntılar bir süre daha gidecek gibi. Kıvranmayın, yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Ödemeler sizi biraz boğuyor. Fakat size de ödenmesi gereken bir para var. Aksamayacak, rahat olun. Bir aile büyüğünden destek gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir