Medyum Kağan
Medyum Kağan
Hillary Clınton felç olabilir
Hillary Clınton felç olabilir
Japonya depremi, Libya savaşı ve Kaddafi'nin öldürülmesi gibi bir çok olayı önceden tahmin etmesiyle tanınan Medyum Kağan şimdi de Amerikan Dışişleri Bakanı Hillary Clınton'la ilgili ilginç bir öngörüde...
2 Ocak 2013 07:56
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Japonya depremi, Libya savaşı ve Kaddafi’nin öldürülmesi gibi bir çok olayı önceden tahmin etmesiyle tanınan Medyum Kağan şimdi de Amerikan Dışişleri Bakanı Hillary Clınton’l’la ilgili ilginç bir öngörüde bulundu. Medyum Kağan ”Amerikan Dışişleri Bakanı Hillary Clınton’un beynindeki kan pıhtılaşması tedavi edilemeyecek ve Clınton felç olabilir, bitkisel hayata girebilir. Clınton’un sağlık sorunları giderek artabilir, 2 kez ameliyat olabilir fakat yinede tedavi edilmesi çok zor. Clınton’un sağlık sorunları ölümcül bir hal alabilir.” dedi.

 

”Geleceği Yüce Allah’tan başka kimse bilemez” diyen Medyum Kağan bu iddialarının kendi yeteneklerini kullanarak algıladığı bir öngörü olduğunu sözlerine ekledi. Bilindiği üzere Amerikan Dışişleri Bakanı Hillary Clınton geçen hafta geçirdiği bir beyin sarsıntısı sonrasında New York’taki Presbyrterian Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Haberin videosu hazırlanıyor. (Kısa zamanda web sitemizde yayınlanacak)


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa