Medyum Kağan
Medyum Kağan
En Nur
En Nur
En-Nûr, körlüğü olanları nuruyla görür kılan, hidayetiyle nurlandıran, bütün alemleri nuruyla aydınlatan demektir. Perşembe günü Müşteri saatinde veya Cuma günü Zühre saatinde 256 defa En-Nûr diyen birinin kalbi nurla dolar....
23 Haziran 2013 02:28
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

En-Nûr, körlüğü olanları nuruyla görür kılan, hidayetiyle nurlandıran, bütün alemleri nuruyla aydınlatan demektir. Perşembe günü Müşteri saatinde veya Cuma günü Zühre saatinde 256 defa En-Nûr diyen birinin kalbi nurla dolar. Her ortamda sözü geçer, herkes tarafından sevilip sayılır. Her işin doğrusunu ve hayırlısını görür. Fikirlerinde daima isabet olur. Nûr ism-i şerifi Hz. Allah’ın, Hz. Muhammed’in ve Hz. Kur’an’ın da ismidir.

 

En-Nûr ism-i şerifinin vefki Her kim bu vefki gümüş veya altın bir yüzüğün üzere nakşeder ve bu yüzüğün üzerine de 256 defa Yâ Nûr zikrini kırâet eder ve yüzüğü parmağında takıp taşırsa herkes tarafından sevilip sayılır. Her türlü işinde muvaffak olur. Bu vefki kendi kafanıza göre yazmaya kalkmayın, aksi halde sakıncalı sonuçlar doğurabilir. Vefk ilmi Arapça ve Ebced bilmeyi gerektirir, ayrıca vefk hazırlanırken bedensiz varlıklara ihtiyaç vardır. Bu içerik bilgilendirmek amaçlı yayınlanmıştır.

 


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa