Medyum Kağan’ın 2013 öngörülerine göre, Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez kansere yenik düşebilir. Chavez’in 2013 yılında sağlık sorunları giderek artabilir ve durumu ağırlaşabilir. Chavez önce komaya sonra bitkisel hayata girip ölebilir. Geçtiğimiz günlerde 2013 öngörülerini açıklayan Medyum Kağan şöyle konuştu;

 

”Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez tedai gördüğü hastanede hayatını kaybedebilir, Chavez daha önce 3 kez kanseri yenmiş olmasına rağmen bu kez kansere yenik düşebilir. 2013 Yılı içinde Chavez’in sağlık sorunları giderek artabilir, durumu kritik bir hal alabilir ve önce bilinç kaybı yaşayıp ardından da ölebilir. Geleceği Yüce Allah bilir, benim bu iddialarım yeteneğimin bana katmış olduğu bir öngörüdür.” Şeklinde konuşan Medyum Kağan ”İnşallah iyi olur, bende hislerimde yanılmış olurum, sonuçta bende bir insanım ve kimsenin bırakın ölmesini burnunun bile kanamasını istemem.” dedi.

 

Bilindiği gibi Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez daha önce 3 kez kanseri yenmiş, geçtiğimiz Aralık ayında da 4. kez kanserden ameliyat olmuştu. Geçirdiği ameliyat sonrası hala hastanede tedavi gören Chavez’in durumu belirsizliğini koruyor. (Haberin videosu hazırlanıyor, kısa zamanda web sitemizde yayınlanacak.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir