Medyum Kağan
Medyum Kağan
Canbar büyüsü
Canbar büyüsü
Canbar büyüsü en etkili büyülerden biridir. Genelde aşk, sevgi ve muhabbet için yapılır. Canbar büyüsü, ceylan derisi gibi derilerin üzerine...
4 Temmuz 2013 08:18
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Canbar büyüsü en etkili büyülerden biridir. Genelde aşk, sevgi ve muhabbet için yapılır. Canbar büyüsü, ceylan derisi gibi derilerin üzerine  tılsım, ayet yada vefklerin yazılmasıyla yapılır.  Canbar büyüsünün bu ve bunun gibi bir çok çeşidi vardır. Canbar büyüsü, büyü yapılacak kişiye ait bilgilerin kullanılmasıyla belli gün ve saatlerde yapılır. Canbar büyüsünü ancak iyi bir büyücü yapabilir, öyle her önüne gelen kulaktan dolma bilgilerle bu büyüyü yapamaz.

 

Ceylan derisi üzerine tılsım yazıldıktan sonra bu büyü için kullanılacak hüddam veya cinin ismi sonrada büyü yapılacak kişinin anne adı ile kendi adı deri üzerine yazılan yazıların etrafına eklenir. Canbar büyüsü yapılırken özel hazırlanan tütsüler yakılır. Bütün bu işlemler bittikten sonra Canbar büyüsünün uygulanmasına geçilir. Canbar büyüsü çok etkilidir ve bu büyü bozulmadığı sürece etkisi kalıcıdır.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa