Sevgili Boğalar, bu ay yönetici gezegeniniz Venüs oldukça hareketli. 2 Temmuz’da Ay, Boğa burcunda olacak. Bu nedenle duygularınızla mantığınız arasında mekik dokuyacaksınız. 3 Temmuz’da Venüs ile Jüpiter’in karşılamasıyla kendinizi sınırlamanın gereksiz olduğunu düşünerek alışverişe veya zevkinize yöneleceksiniz. 6 Temmuz’da Venüs ile Uranüs’ün çizeceği 90 derecelik açı sayesinde duygularınızı tatmin etmek için risk alarak harekete geçeceksiniz.

 

Kısacası Temmuz’un ilk haftası kendinizi durdurmaya çalışsanız bile pek başarılı olacağınız söylenemez. İnceldiği yerden kopsun yada atın ölümü arpadan olsun mantığı ile hareket edeceksiniz. İş hayatınız açısından geride bıraktığımız son 2 ay çok kötü geçti. Temmuz’da kötü geçen son 2 ayın zararlarını telafi edebilmeniz mümkün. Fakat Mars 10 Temmuz’da Satürn’e doğru ilerleyecek. Bu nedenle, daha önceden yaptığınız bazı iş anlaşmaları bozulabilir. Hesapta olmayan ödemelerin gündeme gelmesiyle nakit sıkıntısı yaşanabilir. Onun içinse işi şansa bırakmamalısınız.

 

12 Temmuz itibariyle iş hayatınız hareketlenecek ve para akışı hızlanacak. Bu hareketli dönemi çok iyi değerlendirerek maddi sorunlarınızı çözebilir, ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıcı bu tarihlerde yeni projeler üzerinde çalışabilir ve hazırladığınız bu projeleri hayata geçirebilirsiniz. Ortak edinmeniz, yeni bir iş kurmanız, farklı alanlarda iş yapmanız, mülk alıp satmanız açısından da oldukça doğru bir zaman. Özellikle bu tarihten itibaren yeni iş anlaşmaları gündeme gelecek. Temmuz sonu gibi gelecek sürpriz bir para daha rahat hareket etmenizi sağlayacak.

 

2 Temmuz’da Ay, Boğa burcunda olacak ve 3 Temmuz’da da Venüs ile Jüpiter karşı karşıya gelecek. Bu nedenle ilişkilerde ve evliliklerde can sıkıcı bazı sorunlar yaşanabilir, çünkü siz inceldiği yerden kopsun mantığı ile hareket edeceksiniz. Bu durumda ilişkinizin yıpranmasına ve partnerinizin size karşı cephe almasına neden olacak. Yaşanması muhtemel bu sorunlar karşısında partnerinizi incitmemeye özen göstermelisiniz. Endişelenmenize gerek yok, çünkü bu durum ilişkilerde yaşanacak geçici bir iniş çıkış. Mars’ın 10 Temmuz’da Satürn’e doğru ilerlemesiyle bu sorunlu günler yerini huzurlu ve güzel günlere bırakacak.

 

Partnerinizden gelecek sürpriz evlilik teklifinin hemen ardından 12 Temmuz itibariyle evlilik hazırlıkları başlayacak, çünkü bu ay bir çok Boğa’nın ilişkisinde somut adımlar atılacak ve ilişkileri evliliğe doğru gidecek. Ayrıca bu dönemde sorunlu ilişkiler veya problemli evliliklerde, büyüklerin araya girmesiyle kurtarılacak. Evli Boğaların çocuklarıyla ilgili önemli kararlar alması gerekebilir. Bu kararlar çocuğunuzun iş ve eğitim durumuyla ilgili olacak. Yakınlarınızın maddi beklentileri ve bencil davranışları ilişkinize yansıyabilir. Bu nedenle yakınlarınıza karşı tavır almanız gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir