3 Kasım 2013 Pazar günü Türkiye Saatiyle 15:20’de meydana gelecek halkalı Güneş tutulması Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ve yükselen burcu Boğa, Aslan, Akrep ve Kova olanları etkileyecek. Bu nedenle radikal kararlar alabilir, aşk ve iş hayatınızla ilgili köklü değişiklikler gündeme gelebilir. Üzerinizde dönüştürücü bir etkisi olacak. Kurallarınız da değişimler görülecek. Ayrıca davranış değişimleri de söz konusu.

 

21 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayan Merkür gerilemesi 11 Kasım 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Halkalı Güneş tutulmasını ve Merkür gerilemesini göz önünde bulunduracak olursak Kasım’ın sizin için zor bir ay olacağını söyleyebilirim. 11 Kasım’a kadar önemli kararlar almamanızı, iş anlaşmaları imzalamamanızı, kredi kullanmamanızı, çek, senet gibi evraklara imza atmamanızı, araç yada mülk alıp satmamanızı ve aşk hayatınızla ilgili konularda aceleci davranmamanızı, söz, nişan yada düğün yapmamanızı size tavsiye ederim. Çünkü 3 Kasım’da meydana gelecek halkalı Güneş tutulması ve 11 Kasım’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesi nedeniyle bu tarihlerde yapacağınız işler kısa sürede bozulup, büyük hatalara neden olabilir.

 

4 Kasım’da Satürn ve Uranüs gelecek yaza kadar sürecek bir değişikliğe doğru hareket ederek karşı karşıya gelecekler. Bu nedenle aşk ve iş hayatınıza hakim olmak isteyecek, ipleri elinize almak için harekete geçeceksiniz. Ayrıca çocuklarınızla ilgili baskıcı bir tutum içine gireceksiniz. Kısacası hayatınızın her alanını siz yönetmek isteyeceksiniz. İşte tam bu noktada sergileyeceğiniz tavır ve davranışlar çevrenizdekilerle restleşmenize neden olabilir.

 

21 Kasım’da Güneş 23 Kasım’da da Merkür, Yay burcuna girecek. Söz konusu bu Astrolojik döngüler emellerinize ulaşmanız için gereken şansı size verecek. Kendinize olan güveniniz artacak ve başladığınız her işi başarıyla bitireceksiniz. 21 Kasım itibariyle gerek iş gerekse aşk hayatınız fazlasıyla renklenecek. İş kurmak, işe girmek, işinde yükselmek, tayin olmak yada atanmak isteyen Boğalar için 23 Kasım itibariyle güzel ve sürpriz gelişmeler yolda.

 

Gerek halkalı Güneş tutulması gerekse Merkür gerilemesi nedeniyle 11 Kasım’a kadar aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar almamalı, partnerinizle gereksiz polemikler yaşamaktan kaçınmalı ve baskıcı bir tutum sergilemekten vazgeçmelisiniz. Aksi halde ilişkinizi zora sokabilir ve partnerinizi kendinizden soğutabilirsiniz. Özellikle sorunlu ilişkileri yada problemli evlilikleri olan Boğaların bu konuda daha hassas olmaları gerekiyor.  21 Kasım’da Güneş’in 23 Kasım’da da Merkür’ün, Yay burcuna girmesiyle bazı Boğaların ilişkileri resmiyet kazanacak, ailelerin tanışması gündeme gelecek ve  evlilik yolunda ilk somut adımlar atılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir